MEDIACIJOS PAGRINDAI doc. dr. A. Tvaronavičienė (8 akad. val.)

  • Mokymų dieną ,,Mediacijos pagrindai" veda CEDR (Didžioji Britanija) akredituota mediatorė doc. dr. Agnė Tvaronavičienė.
 
  • Mokymų dienos metu bus nagrinėjama: ginčo samprata ir sprendimo būdų įvairovė; mediacijos samprata ir skiriamieji bruožai; mediacijos teisinis reglamantavimas. Taip pat nagrinėjami mediacijos principai (savanoriškumas, konfidencialumas, mediatoriaus nešališkumas ir neutralumas, proceso neformalumas; proceso ekonomiškumas, proceso universalumas ir kt.) ir jų reikšmė mediacijos procese. Aiškinamasi koks yra mediacijos procesas ir jo stadijos, atliekamos praktinės užduotys.
 
  • Mokymuose didžiausias dėmesys skiriamas praktinių įgūdžių lavinimui! Visa teorinė medžiaga dalyviams pateikiama atspausdinta. Baigus mokymus išduodamas mokymų baigimo pažymėjimas, atitinkantis išklausytų valandų skaičių.

Vieta


Didlaukio g. 55, Vilnius 08303

Mokymų programa


 

Lektoriai

Doc. dr. Agnė Tvaronavičienė

CEDR akredituota mediatorė, MRU Teisės fakulteto docentė, daktarė. Nuo 2012 m. veda „Mediacijos pagrindų“, „Mediacijos šeimos ginčuose“, „Alternatyvaus ginčų sprendimo“ paskaitas bei seminarus lietuvių ir anglų kalbomis bakalauro ir magistro studijų studentams.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

VAIKO TEISIŲ ĮGYVENDINIMAS UGDYMO ĮSTAIGOJE
prof. dr. B. Kairienė
8 akad. val.

Vilnius 40.00 €
Daugiau

SMURTO PREVENCIJA UGDYMO ĮSTAIGOJE
prof. dr. B. Kairienė
8 akad. val.

Vilnius 40.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių