DARBO SU MICROSOFT DYNAMICS NAV PAGRINDAI (prof. dr. L. Giriūnas) (8 akad. val.)

  • Darbas su verslo valdymo sistema reikalauja bent jau pagrindinių darbo principų pažinimo ir sistemos, kaip visumos, suvokimo. Pradėjus ar besiruošiant dirbti su Microsoft Dynamics NAV reiktų žinoti kaip ir kokiu eiliškumu buhalteris turėtų registruoti paprastas ar sudėtingas ūkines operacijas, kaip suformuoti tinkamas ataskaitas, skirtas tam tikrų sričių, pvz. pirkėjų skolų, analizei ir valdymui, kaip tinkamai uždaryti finansinius metus ir t.t. Todėl išsamūs praktiniai mokymai, individualiai prie grupės poreikių derinama dėstymo programa ir puikūs klientų atsiliepimai – tai tik keletas pagrindinių priežasčių, kodėl darbo su Microsoft Dynamics NAV pagrindų mokymai yra puikus pasirinkimas.
     
  • Mokymai yra skirti pradedantiems darbą su Microsoft Dynamics NAV buhalteriams, apskaitininkams, siekiantiems suprasti sistemos veikimo principą ir atlikti pagrindines apskaitos operacijas.
     
  • Temos: Microsoft Dynamics NAV personalizavimas;  Ilgalaikio turto apskaita ir valdymas; Pirkimų ir pardavimų valdymas; Atsargų apskaita; Pinigų apskaita.
     
  • Lektorius: prof. dr. Lukas Giriūnas yra apskaitos srities mokslų daktaras, turi Ekonomikos bakalauro ir magistro laipsnius. Jis dėsto apskaitos studijų bakalaurams ir magistrams Mykolo Romerio ir Vilniaus universitetuose, veda gamybinių ir prekybinių, paslaugas teikiančių įmonių apskaitą su Microsoft Dynamics NAV programa, yra Sertifikuotų sukčiavimo ekspertų asociacijos (ACFE) ir Europos apskaitininkų asociacijos (EAA) narys.

Vieta

Mokymų programa

Lektoriai

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ PATIRIAMI STRESAI IR JŲ PREVENCIJA
prof. dr. V. Gudžinskienė
8 akad. val.

Vilnius 40.00 €
Daugiau

ATVEJO VALDYMAS. ĮVADINIAI MOKYMAI
doc. dr. J. Pivorienė
8 akad. val.

Vilnius 40.00 €
Daugiau

SUPERVIZIJA SOCIALINIAMS DARBUOTOJAMS
doc. dr. J. Sadauskas, lektorių grupė
16 val.

Vilnius 120.00 €
Daugiau

SUPERVIZIJA ORGANIZACIJŲ VADOVAMS
prof. dr. O. Merfeldaitė, lektorių grupė
16 val.

Vilnius 150.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių