Apie Mus

  • Mokymų Lab – tai Mykolo Romerio universiteto (MRU) mokymų ir užsakomųjų mokslo tyrimų portalas, kuriame pateikiama išsami informacija apie universitete organizuojamus socialinių mokslų srities mokymus, kvalifikacijos kėlimo kursus ir seminarus.
  • MRU mokymus, kvalifikacijos kėlimo kursus ir seminarus veda aukšto tarptautinio akademinio lygio ir praktinės patirties turintys lektoriai.
  • Užsakyti paslaugas, registruotis gali ir pavieniai asmenys, ir organizacijos. Mokymų programos gali būti sudaromos ir koreguojamos pagal užsakovo (juridinių ar fizinių asmenų grupių) pageidavimus, poreikius bei darbo specifiką.
  • Mokymai gali vykti Mykolo Romerio universiteto auditorijose arba užsakovo patalpose. Papildomai galima užsisakyti maitinimo ir kitas mokymams reikalingas paslaugas, nuomoti patalpas renginiams.
  • Universitetas taip pat teikia tarptautinio ir nacionalinio lygio užsakomųjų mokslo tyrimų paslaugas verslui, valstybės institucijoms ir kitoms organizacijoms.
  • Kviečiame reklamuotis: MRU informaciniuose stenduose, MRU ekranuose, internetiniame tinklapyje, leidiniuose ir kt. Dėl reklamos kreipkitės į Kultūros ir renginių centrą.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

TĖVŲ VALDŽIOS IR VAIKO TEISIŲ SANTYKIS: ĮGYVENDINIMO PROBLEMOS
prof. dr. B. Kairienė
8 akad. val.

Internetinė erdvė per Microsoft Teams programą. 40.00 €
Daugiau

NETEISMINĖ MEDIACIJA ADMINISTRACINIUOSE GINČUOSE
8 ak.val.

Nuotoliniai mokymai 100.00 €
Daugiau

NUOTOLINIŲ MEDIACIJOS MOKYMŲ PRADEDANTIEMS CIKLAS
5 temos 40 akad. val.

Nuotoliniai mokymai 450.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių