Apie Mus

  • Mokymų Lab – tai Mykolo Romerio universiteto (MRU) mokymų ir užsakomųjų mokslo tyrimų portalas, kuriame pateikiama išsami informacija apie universitete organizuojamus socialinių mokslų srities mokymus, kvalifikacijos kėlimo kursus ir seminarus.
  • MRU mokymus, kvalifikacijos kėlimo kursus ir seminarus veda aukšto tarptautinio akademinio lygio ir praktinės patirties turintys lektoriai.
  • Užsakyti paslaugas, registruotis gali ir pavieniai asmenys, ir organizacijos. Mokymų programos gali būti sudaromos ir koreguojamos pagal užsakovo (juridinių ar fizinių asmenų grupių) pageidavimus, poreikius bei darbo specifiką.
  • Mokymai gali vykti Mykolo Romerio universiteto auditorijose arba užsakovo patalpose. Papildomai galima užsisakyti maitinimo ir kitas mokymams reikalingas paslaugas, nuomoti patalpas renginiams.
  • Universitetas taip pat teikia tarptautinio ir nacionalinio lygio užsakomųjų mokslo tyrimų paslaugas verslui, valstybės institucijoms ir kitoms organizacijoms.
  • Dėl mokymo ar ekspertinės veiklos paslaugų užsakymo kreipkitės į Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovę dr. Indrę Špokienę, el. p. spokiene@mruni.eu arba bendru el. paštu kursai@mruni.eu 
  • Dėl patalpų nuomos kreipkitės į MRU Turto administravimo grupės vadovą Mindaugą Paliulį, el. p.minpal@mruni.eu. Daugiau informacijos apie MRU patalpų nuomą renginiams bei galimybė apžiūrėti nuomojamas patalpas virtualiai:  https://www.mruni.eu/viesai-skelbiama-informacija/    

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIACIJA ADMINISTRACINIUOSE GINČUOSE
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir prof. dr. S. Mulevičienė
8 ak.val.

Vilnius 100.00 €
Daugiau

MEDIACIJOS MOKYMAI PRADEDANTIEMS
5 temos-40 akad. val.

Vilnius 500.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių