POZITYVUS BENDRAVIMAS - KELIAS Į SĖKMĘ (Agata Katkonienė) (8 akad. val.)

  • Darbe žmonės dažnai patenka į situacijas, kuriose yra svarbu gebėti konstruktyviai reikšti savo lūkesčius, norus, jausmus, įtvirtinti ar apginti savo teises, pareikalauti, pasakyti „ne“, gauti kitų paramą, tinkamai pasakyti ar išklausyti kritiką ir t.t. Tokiose situacijose žmonės dažniausiai nemoka tinkamai elgtis. Jie nusileidžia, pasiduoda, vykdo nepriimtinus reikalavimus ir pan. arba bet kokia kaina stengiasi pasiekti savo tikslus, įrodyti savo tiesą, ignoruoja, kaltina kitus, „puola“.
  • Subalansuoto elgesio ir pozityvaus bendravimo pagrindas yra aukštas savęs vertinimas ir leidimas sau rūpintis savimi bei tenkinti savo poreikius, besivadovaujant principu – „aš tiek pat vertingas kaip kiti“, pripažįstant bei padrąsinant kitų žmonių teisę elgtis taip pat.
  • Subalansuotas elgesys padeda išlaikyti darną su savimi ir kitais, sukurti pagarba ir pasitikėjimu grįstus tarpusavio santykius, nes asmuo sąžiningai ir tiesiai sako, ką jis galvoja, jaučia ar ko nori.
  • Mokymų tikslas - lavinti gebėjimą taikyti bendruosius ir specifinius pozityvaus bendravimo metodus įvairiose darbo situacijose.
  • Baigę šiuos mokymus dalyviai gebės gauti darbo kolegų, draugų, šeimos narių ir kitų pažįstamų pagalbą darbe ir kitose gyvenimo situacijose; demonstruos atkaklumą ir atsparumą nesėkmėms įvairiose veiklos ir bendravimo situacijose darbo vietoje.
 
  • Dėl kainų grupėms teirautis el. paštu: kursai@mruni.eu

Vieta

Mokymų programa

Lektoriai

Agata Katkonienė

Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto lektorė

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIACIJOS MOKYMAI PRADEDANTIEMS
spalio 23, 30, lapkričio 6, 13, 20 d.
5 temos-40 akad. val.

Vilnius arba jei bus draudžiami renginiai - nuotoliniai per Zoom 450.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių