SVEIKATOS POLITIKOS IR STRATEGIJOS NAUJOVĖS (prof. dr. D. Jankauskienė, doc. dr. J. Kutkauskienė) (24 akad. val.)

  • Maloniai kviečiame Jus gegužės 6, 13, 20 dienomis  į Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos valstybės ir savivaldybių biudžetinių ir viešųjų įstaigų vadovų privalomojo kvalifikacijos tobulinimo programos mokymus  „Sveikatos politikos ir strategijos naujovės“, kuriuos organizuoja Mykolo Romerio universiteto Sveikatos tyrimų laboratorija.
     
  • Kursų programa sudaryta remiantis aukščiausios ir viduriniosios grandies sveikatos priežiūros įstaigų vadovų tarptautinių kvalifikacijos tobulinimo kursų vadybos srityje moduliu ir Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos valstybės ir savivaldybių biudžetinių ir viešųjų įstaigų vadovų privalomojo kvalifikacijos tobulinimo programos modulio pagrindu ir yra patvirtinta Sveikatos apsaugos ministerijos 2016 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. V-451 tobulinimo programų sąvade.
     
  • Kursų tikslai – supažindinti su sveikatos politikos naujovėmis nūdienos sveikatos sistemos vystymo perspektyvoje, sveikatos sistemos vertinimu iš pacientų ir kitų suinteresuotųjų pusių, sveikatos sistemos vidinės būklės rodiklių, inovacijų, finansinės būklės situacija. Išmokyti organizacinės elgsenos ir strateginio valdymo pagrindinių principų ir metodų taikymo sveikatos priežiūros įstaigoje.

 

Vieta


Didlaukio g. 55, Vilnius 08303

Mokymų programa

Mokymų  programa yra suderinta su LR sveikatos apsaugos ministerija. Išklausius mokymus vadovams užskaitomos kvalifikacijos tobulinimo valandos ir išduodamas pažymėjimas.

Lektoriai

Prof. dr. Danguolė Jankauskienė

Mykolo Romerio universiteto profesorė, sveikatos politikos ir vadybos programos dėstytoja bei Sveikatos tyrimų laboratorijos vadovė, taip pat Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų direktorė medicinai ir slaugai.

Doc. dr. Jelena Kutkauskienė

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

CONVERSATIONAL ENGLISH COURSE B1-B2
Kristina Dawn Schimmels
40 akad. val.

Vilnius 156.00 €
Daugiau

NORVEGŲ KALBA A1
Jūratė Kumetaitienė
40 akad. val.

Vilnius 180.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių