SVEIKATOS POLITIKOS IR STRATEGIJOS NAUJOVĖS (prof. dr. D. Jankauskienė, doc. dr. J. Kutkauskienė) (24 akad. val.)

  • Mokymų modulis  „Sveikatos politikos ir strategijos naujovės“ parengtas pagal Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos valstybės ir savivaldybių biudžetinių ir viešųjų įstaigų vadovų privalomojo kvalifikacijos tobulinimo programą.  Juos organizuoja Mykolo Romerio universiteto Sveikatos tyrimų laboratorija.
     
  • Mokymų programa sudaryta remiantis aukščiausios ir viduriniosios grandies sveikatos priežiūros įstaigų vadovų tarptautinių kvalifikacijos tobulinimo kursų vadybos srityje moduliu ir Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos valstybės ir savivaldybių biudžetinių ir viešųjų įstaigų vadovų privalomojo kvalifikacijos tobulinimo programos modulio pagrindu ir yra patvirtinta Sveikatos apsaugos ministerijos 2016 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. V-451 tobulinimo programų sąvade.
     
  • Mokymų tikslai – supažindinti su sveikatos politikos naujovėmis nūdienos sveikatos sistemos vystymo perspektyvoje, sveikatos sistemos vertinimu iš pacientų ir kitų suinteresuotųjų pusių, sveikatos sistemos vidinės būklės rodiklių, inovacijų, finansinės būklės situacija. Išmokyti organizacinės elgsenos ir strateginio valdymo pagrindinių principų ir metodų taikymo sveikatos priežiūros įstaigoje.

 

Vieta


Didlaukio g. 55, Vilnius 08303

Mokymų programa

Mokymų  programa yra suderinta su LR sveikatos apsaugos ministerija. Išklausius mokymus vadovams užskaitomos kvalifikacijos tobulinimo valandos ir išduodamas pažymėjimas.

Lektoriai

Prof. dr. Danguolė Jankauskienė

Mykolo Romerio universiteto profesorė, sveikatos politikos ir vadybos programos dėstytoja bei Sveikatos tyrimų laboratorijos vadovė, taip pat Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų direktorė medicinai ir slaugai.

Doc. dr. Jelena Kutkauskienė

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

TĖVŲ VALDŽIOS IR VAIKO TEISIŲ SANTYKIS: ĮGYVENDINIMO PROBLEMOS
prof. dr. B. Kairienė
8 akad. val.

Internetinė erdvė per Microsoft Teams programą. 40.00 €
Daugiau

NETEISMINĖ MEDIACIJA ADMINISTRACINIUOSE GINČUOSE
8 ak.val.

Nuotoliniai mokymai 100.00 €
Daugiau

NUOTOLINIŲ MEDIACIJOS MOKYMŲ PRADEDANTIEMS CIKLAS
5 temos 40 akad. val.

Nuotoliniai mokymai 450.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių