ADVOKATAS MEDIACIJOJE: VAIDMUO IR DALYVAVIMO YPATUMAI (doc. dr. N. Kaminskienė ir doc. dr. A. Tvaronavičienė) (4 akad. val.)

Mokymų aktualumas advokato ir advokato padėjėjo profesinei veiklai

  • Sprendžiant ginčus mediacijos būdu advokatai neretai lieka už mediacijos ribų, kadangi yra baiminamasi, jog jie priešinsis šalių susitaikymui. Neretai ir patys advokatai nemato savo vietos mediacijos procedūroje, todėl joje nedalyvauja. Tačiau mediacijos sėkmė didžiąja dalimi priklauso ir nuo advokato nuomonės apie mediaciją, jo vaidmens ir funkcijų šiame ginčų sprendimo procese. Todėl šie mokymai leis advokatams ir advokatų padėjėjams suvokti savo vietą ir galimybes mediacijos procese. Mokymų metu įgytos teorinės ir praktinės žinios advokatams ir advokatų padėjėjams suteiks išsamias žinias apie teisininko vaidmenį mediacijos procese, įgalins juos efektyviai atstovauti kliento interesus būnant šalies atstovu mediacijoje arba patiems organizuoti ir vykdyti mediaciją atliekant mediatoriaus vaidmenį.
  • Mokymų tikslas – suteikti išsamias žinias apie teisininko vaidmenį mediacijos procese, įgalinti advokatus ir advokatų padėjėjus efektyviai atstovauti kliento interesus būnant šalies atstovu mediacijoje arba patiems organizuoti ir vykdyti mediaciją atliekant mediatoriaus vaidmenį.

    Uždaviniai:

  • Suteikti žinių apie advokatų funkcijas mediacijos proceso metu;
  • Ugdyti gebėjimą tinkamai atstovauti klientų interesus mediacijos procese;

Vieta

Vilnius

Mokymų programa

1. Mediacija kaip nauja advokatų veiklos kryptis Lietuvoje.
2. Skirtingi advokatų vaidmenys mediacijoje: Advokatas mediatorius; Advokatas – šalies atstovas mediacijoje.
3. Vertinamoji mediacija kaip dažniausiai teisininkų mediatorių taikomas stilius;
4. Mediacijos, kurioje dalyvauja advokatai – šalių atstovai, ypatumai: teisininko funkcijos mediacijoje; dažniausios mediacijose dalyvaujančių teisininkų klaidos;
5. Dalyvavimo mediacijoje kartu su advokatu privalumai ir trūkumai iš ginčo šalių perspektyvoje.

Lektoriai

Prof. dr. Natalija Kaminskienė

CEDR akredituota mediatorė, MRU Mediacijos ir darnaus ginčų sprendimo laboratorijos vadovė, Teisės fakulteto Privatinės teisės instituto docentė, arbitrė. Specializacijos sritys – verslo ginčų taikus sprendimas (derybos, mediacija, arbitražas).

Prof. dr. Agnė Tvaronavičienė

CEDR akredituota mediatorė, MRU Teisės fakulteto profesorė, daktarė. Nuo 2012 m. veda „Mediacijos pagrindų“, „Mediacijos šeimos ginčuose“, „Alternatyvaus ginčų sprendimo“ paskaitas bei seminarus lietuvių ir anglų kalbomis bakalauro ir magistro studijų studentams, užsakomuosius mokymus mediacijos temomis.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIATORIAUS PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMO DIRBTUVĖS
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir lekt. O. Intė
20 ak.val.

Vilnius 250.00 €
Daugiau

Praktiniai mokymai
VAIKO NUOMONĖS IŠKLAUSYMAS MEDIACIJOJE
5 temos-40 akad. val.

Vilnius (Spalio 11,12,18,19,26 dienomis) 550.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių