PERSONALO VEIKLOS VALDYMO BEI VADOVAVIMO PSICHOLOGINIAI IR ORGANIZACINIAI ASPEKTAI (prof. dr. T. Sudnickas) (8 akad. val.)

 • Kviečiame patobulinti savo vadovavimo ir lyderystės įgūdžius su Mykolo Romerio universiteto profesoriumi dr. Tadu Sudnicku 8 ak. val. trukmės seminaro ,,PERSONALO VEIKLOS VALDYMO IR VADOVAVIMO PSICHOLOGINIAI IR ORGANIZACINIAI ASPEKTAI" metu.

  Lektorius: prof. dr. Tadas Sudnickas - Mykolo Romerio universiteto, Viešojo valdymo ir verslo fakulteto Lyderystės ir strateginio valdymo instituoto profesorius.
  Dalyviams išduodami kvalifikacijos pažymėjimai.
 
 • Kodėl kai kurie vadovai yra nepaprastai paveikūs? Kaip jie sugeba savo darbuotojus įkvėpti ir motyvuoti? Ar lyderiavimo sugebėjimas yra tolygus vadovavimo technikoms? Ar lyderystės technikos galima išmokti? Ar lyderiavimas yra reikalingas šiuolaikinėje organizacijoje? Kokie lyderiavimo stiliai yra produktyvūs ir kaip reikia lyderiauti bei vadovauti tam tikrose situacijose? Kaip suprasti darbuotojų motyvaciją ir tinkamai juos motyvuoti? Kaip vadovavimo stilių įtakoja skirtingos organizacinės struktūros?
   
 • Mokymai skirti įstaigų vadovams bei įvairių grandžių vadovaujantiems darbuotojams, siekiantiems aukščiausio asmeninio efektyvumo, stiprinant lyderystės kompetencijas.

Seminaro metodologija
 • Seminaro metodologija  remiasi suaugusiųjų mokymosi metodais. Ji orientuota į aktyvų žinių įsisavinimą bei įgūdžių ugdymą, įtraukiant seminaro dalyvius į konkrečių situacijų modeliavimą ir sudarant galimybę pasinaudoti šios srities ekspertų iki šiol sukauptu patyrimu. Seminaro metu dalyviams pateikiami specialūs pratimai: savęs įvertinimo testai, įvairių darbo situacijų aptarimas. Seminaro dalyviai diskutuodami ir atlikdami praktines užduotis įsitikina naujų įgūdžių bei technikų privalumais. Teorinės medžiagos dėstymas seminare derinamas su aktyvia mokymų dalyvių veikla praktinių užduočių, pratybų ir diskusijų metu.

Seminaro programa:
 • Vadovavimas ir lyderystė.
 • Atvejo analizė “2 aukštai“
 • Situacinis lyderiavimo ugdymo modelis”.
 • Blanchard’o lyderystės testas
 • Charizmatinė lyderystė ir plataus diapazono lyderystė.
 • M. Starmerio lyderiavimo ugdymo piramidė
 • Darbuotojų motyvacija, motyvacijos teorijos
 • Organizacijos vaidmuo žmogiškųjų išteklių vadyboje

Vieta

Mokymų dalyviams 3 dienos prieš mokymus bus atsiųstas priminimas ir prisijungimo nuoroda.

Mokymų programa

PASTABOS:

Už  mokymų organizavimą atsakinga Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė.
Kilus klausimams kreipkitės spokiene@mruni.eu arba tel. 86 898 5555

Mokymų dalyviams bus atsiųsta DALOMOJI MEDŽIAGA ir mokymų PAŽYMĖJIMAI.

Lektoriai

Prof. dr. Tadas Sudnickas

Mykolo Romerio universiteto Vadybos instituto direktorius. Specializuojasi procesų tobulinimo, strateginio valdymo, veiklos efektyvumo matavimo, kompetencijų valdymo srityse.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIATORIAUS PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMO DIRBTUVĖS
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir lekt. O. Intė
20 ak.val.

Vilnius 250.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių