ĮVADAS Į TRANSFORMUOJAMĄJĄ MEDIACIJĄ (prof. dr. Jolanta Sondaitė) (8 akad. val.)

 • Kviečiame į mokymus tema  ,,Įvadas į transformuojamąją į mediaciją", kuriuos veda mediatorė prof. dr. Jolanta Sondaitė.
   
 • Kviečiame  susipažinti su transformuojamosios mediacijos modeliu, kurio pagrindinis tikslas yra ne ginčo sprendimas, o ginčo šalių sąveikos transformacija. Mokymų tikslas yra suteikti teorinių žinių apie transformuojamosios mediacijos principus ir praktinių transformuojamosios mediacijos taikymo įgūdžių.
   
 • Šie mokymai gali būti naudingi: mediatoriams, norintiems praplėsti savo turimas žinias ir įgūdžius bei tobulinti savo kvalifikaciją; Specialistams, kurie sprendžia santykių konfliktus.
   
 • Mokymų metu dalyviai susipažins su pagrindinėmis transfomuojamosios mediacijos teorinėmis prielaidomis, šio stiliaus mediatoriaus vaidmens ypatumais, pagrindiniais transformuojamosios mediacijos įrankiais bei turės galimybę taikyti žinias ir įrankius mediacijos simuliacijoje. Mokymus veda MRU prof. dr. Jolanta Sondaitė, psichologė, šeimos mediatorė, kuri transformuojamosios mediacijos mokėsi pas jos pradininką Joseph P. Folger
   
 • Jolanta Sondaitė - MRU Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto, Psichologijos instituto profesorė, nuo 2002 m. dėstanti dalykus, susijusius su mediacija, derybomis. Nuo 2012 m. yra Tarpvalstybinių šeimos mediatorių tinklo narė, reguliariai dalyvaujanti šio tinklo mokymuose ir supervizijose. Nuo 2012 m. atlieka mediacijas šeimos ginčuose.
  Lektorė transformuojamosios mediacijos 2013 m. mokėsi pas šio stiliaus mediacijos pradininką Joseph P. Folger. Yra teikusi mediacijos paslaugas tarptautinį elementą turinčiuose Šeimos ginčuose ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje (2013 m.), Belgijoje (2017 m.). Nuolat rašo mokslines publikacijas ir skaito pranešimus konferencijose susijusiose su konfliktais, mediacija ir kt. Yra vedusi daug mokymų konfliktų, mediacijos, streso valdymo klausimais. Yra populiariosios knygos “Myliu ir mamą, ir tėtį. Knyga tėvams, išgyvenantiems skyrybas” (Alma littera, 2019) autorė

Vieta


MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETAS, MOKSLO IR INOVACIJŲ CENTRAS (MRU LAB), Didlaukio g. 55, Vilnius

Mokymų programa

PASTABOS:

Už mediacijos mokymų organizavimą atsakinga Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė.
Kilus klausimams kreipkitės spokiene@mruni.eu  arba telefonu 86 898 5555


Registracijos pabaiga - 2023 m. balandžio 22 d. Į mokymų ciklą registruojame iki 20 asmenų. Susirinkus grupei - registracija nutraukiama anksčiau.

Šiems mokymams nuolaidos netaikomos. Mokymų dalyviams išduodami PAŽYMĖJIMAI.

Su MokymųLab pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

Lektoriai

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIATORIAUS PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMO DIRBTUVĖS
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir lekt. O. Intė
20 ak.val.

Vilnius 250.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių