INTERVIZIJOS ATVEJO VADYBININKAMS IR SOCIALINIAMS DARBUOTOJAMS (prof. dr. B. Kairienė) (8 akad. val.)

Kviečiame į kontaktinius kvalifikacijos kėlimo mokymus. Mokymai organizuojami Jūsų įstaigoje bet kuriame Lietuvos mieste arba Vilniuje!
 
►  Tema: Intervizijos atvejo vadybininkams ir socialiniams darbuotojams8 akad. val.
  Lektorė: prof. dr. B. Kairienė - Mykolo Romerio universiteto, Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto, Edukologijos ir socialinio darbo instituto profesorė.
  Dalyviams išduodami kvalifikacijos pažymėjimai.
 
  • Intervizijos vykdomos taikant intervizijos, kaip profesinės pagalbos, metodą, skirtą pagalbą teikiančių profesijų praktikams, siekiant asmeninio, profesinio tobulėjimo ir veiklų rezultatyvumo. Praktikų profesionalumui ugdytis būtinas nuolatinis profesinės veiklos permąstymas, reflektavimas, savo ir kitų kolegų patyrimų aptarimas ieškant veiksmingesnių situacijų sprendimų, naujų veikimo modelių, būdų, strategijų.
     
  • Intervizijos skirtos atvejo vadybininkams ir socialiniams darbuotojams, organizuojantiems ir teikiantiems pagalbą vaikui ir (ar) šeimai. Intervizijų metu nagrinėjami sudėtingi atvejai, situacijos, remiantis dalyvių pristatomais atvejais bei atliktais pagalbos vaikui ir (ar) šeimai poreikio vertinimais ir sudarytais pagalbos planais. Intervizija paremta profesiniu dialogu, skirtingais dalyvių požiūriais, patirtimis, todėl analizuojant atvejus, skatinamas aktyvus dalyvių įsitraukimas, reflektavimas, konsultavimasis, probleminių klausimų kėlimas, siekiant kartu atrasti veiksmingiausius pagalbos vaikui ir (ar) šeimai būdus.
     
  • Užsakant intervizijos mokymus grupei bus prašymas – ne vėliau kaip prieš 4 dienas iki mokymų  profesorei atsiųsti 5 nuasmenintus atvejus (poreikių vertinimas+pagalbos planas (Word formatu). Mokymų metu, atsiųstų atvejų vadybininkams (arba socialiniams darbuotojams) reikės pristatyti savo atvejį, vertinimą ir planą, kurie bus išsamiai nagrinėjami.
 
Dėl mokymų užsakymo ar iškilus klausimams kreiptis el. paštu: spokiene@mruni.eu

Vieta


 

Mokymų programa

Lektoriai

Prof. dr. Brigita Kairienė

Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto profesorė

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių