TEISINĖS DERYBOS (prof. dr. N. Kaminskienė) (8 akad. val.)

 • Mokymus  ,,Teisinės derybos" veda -  prof. dr. Natalija Kaminskienė. Maloniai kviečiame!
   
 • Mokymų trukmė 8 ak. val..
   
 • Dr. Natalija Kaminskienė -  Teisės fakulteto Privatinės teisės instituto profesorė, teisės mokslų daktarė. CEDR (Didžioji Britanija) akredituota mediatorė, Lietuvos Respublikos mediatorių sąrašo mediatorė. Populiarios knygos „Teisinės derybos“ (2019 m.) autorė. 2019 m. metodinio leidinio „Mediatoriaus vadovas“ ir 2013 m. išleisto vadovėlio „Mediacija“ bendraautorė, daugelio mokslinių publikacijų mediacijos, derybų ir kitų alternatyvių ginčų sprendimo būdų tematika autorė. Nuo 2011 m. nuolat veda mokymus teisinių derybų ir mediacijos tematika teisės profesionalams ir studentams. Specializacijos sritys – verslo ginčų sprendimas (derybos, mediacija, arbitražas, civilinis procesas).
   
 • Be žinių apie derybas teisininkas kaip be rankų! Šie mokymai tiems, kurie turi derėtis arba padėti kitiems susiderėti, bet nežino kaip.
   
 • Mokymai yra apie derybas teisėje ir, skirtingai nuo verslo derybų, apie teisininko-derybininko funkcijas bei vaidmenį derantis kliento interesais. Į pagrindinius derybų principus yra žvelgiama iš teisininko perspektyvos ir teisės kontekste.
   
 • Mokymų metu derybų procesas dekonstruojamas iki atskirų stadijų: nuo pasiruošimo deryboms plano sudarymo, pradinio pasiūlymo formulavimo ir derybų ribų nustatymo iki likusio skirtumo dalybų ir derybų užbaigimo metodų taikymo. Atskiras dėmesys mokymų metu yra skiriamas derybų technikoms (manipuliacijoms), jų panaudojimui ir neutralizavimui.
   
 • Mokymai rekomenduojami teisininkams, derybininkams, mediatoriams ir visiems, kuriuos domina teisinių derybų ypatumai..
   
 • Visa teorinė medžiaga dalyviams pateikiama atspausdinta. Baigus mokymus išduodamas mokymų baigimo pažymėjimas, atitinkantis išklausytų valandų skaičių.
   
 • Už mediacijos mokymų organizavimą atsakinga Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė. Dėl mediacijos mokymų grupėms arba kilus klausimams kreipkitės spokiene@mruni.eu  arba telefonu (8-5) 2714 468

Vieta


Mykolo Romerio universiteto Mokslo ir inovacijų centras, Didlaukio g. 55, Vilnius.

Mokymų programa

PASTABOS:


Šiems mokymams nuolaidos netaikomos.
Su MokymųLab pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

Lektoriai

Prof. dr. Natalija Kaminskienė

CEDR akredituota mediatorė, MRU Mediacijos ir darnaus ginčų sprendimo laboratorijos vadovė, Teisės fakulteto Privatinės teisės instituto docentė, arbitrė. Specializacijos sritys – verslo ginčų taikus sprendimas (derybos, mediacija, arbitražas).

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIACIJOS MOKYMAI PRADEDANTIEMS
5 temos-40 akad. val.

Vilnius 500.00 €
Daugiau

Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos kursas
Sertifikavimo programa
156 akad. val.

TIK ATRINKTIEMS IR Į MOKYMUS PAKVIESTIEMS VIEŠOJO SEKTORIAUS ATSTOVAMS 559.00 €
Daugiau

Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos kursas
Sertifikavimo programa
156 akad. val.

TIK ATRINKTIEMS IR Į MOKYMUS PAKVIESTIEMS PRIVATAUS SEKTORIAUS ATSTOVAMS 699.00 €
Daugiau

MEDIACIJOS SIMULIACIJA
mediatorės Indrė Korsakovienė ir Odeta Intė
4 ak.val.

Vilnius 50.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių