Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos kursas (Sertifikavimo programa) (156 akad. val.)

DĖMESIO!
Šis mokymų pirkimo skelbimas yra skitas TIK ATRINKTIEMS IR MOKYMŲ ORGANIZATORIAUS ASMENINIU LAIŠKU PAKVIESTIEMS kandidatams iš VIEŠOJO SEKTORIAUS, pareiškusiems norą dalyvauti ,,Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos kursuose (Sertifikavimo programoje)".PROGRAMOS KURSŲ PRADŽIA:
 • balandžio 3 d. (pasirinkusiems/paskirtiems į mokymų grupę pagal mokymų tvarkaraštį I ir III (pirmadieniais ir trečiadieniais)), laiku nuo 18:00-21:10
  arba
 • balandžio 4 d. (pasirinkusiems/ paskirtiems į mokymų grupę pagal mokymų tvarkaraštį II-IV (antradieniais ir ketvirtadieniais)) laiku nuo 18:00-21:10

  Programos trukmė: 10 savaičių, 52 akademinės ir 104 savarankiško darbo valandos. Programą sudaro 14 modulių.

KURSŲ KAINA: Viešojo sektoriaus atstovams 559 EUR (PVM netaikomas)

MOKYMŲ PROGRAMĄ galite rasti čia: https://amlcenter.lt/sertifikavimo-programa/

DĖMESIO! Vietą mokymuose garantuoja apmokėjimas. Jeigu už Jūsų mokymus apmokės įstaiga (darbovietė) - prašome per sistemą išsirašyti išankstinę sąskaitą faktūrą tos įstaigos rekvizitais.
 • Įsidėkite Mokymus į krepšelį
 • Suveskite savo registracijos duomenis (vardą, pavardę, el.paštą, telefoną)
 • Jeigu už mokymus apmokėsite asmeniškai - pasirinkite atsiskaitymą El.pavedimu ir sumokėkite
 • Jeigu už mokymus apmokės įstaiga ir reikalinga išankstinė sąskaita-faktūra (prašome į  formą, skirtą sąskaitos faktūros rekvizitams suvesti įstaigos rekvizitus); Šiuo atveju pasirinkite -  Atsiskaitymas bankiniu pavedimu;
 • Uždėkite susipažinimo su MokymuLAB taisyklėmis varnelę;
 • Paspauskite APMOKĖTI
 •  Apmokėkite per pasirinktą banką iš karto arba jei mokės įstaiga - į savo nurodytą el.paštą gausite išankstinę faktūrą su nurodymu apmokėti už mokymus per 5 dienas. Pateikite sąskaitą savo įstaigai. Jeigu išankstinės faktūros nepakanka, o reikalinga PVM sąskaita faktūra - prašome informuoti. Pagal įprastą tvarką  PVM faktūros išrašomos ir dalyviams bus išsiųstos prasidėjus mokymams - t.y. balandžio pradžioje.
Jeigu už mokymus apmokės įstaiga ir pagal apmokančios įstaigos tvarką 5 dienų terminas apmokėti faktūrą yra  per trumpas - prašome informuoti Mokymų organizatoriaus atstovę (žemiau nurodytais kontaktais) ir pateikti garantinį įstaigos raštą dėl apmokėjimo už mokymus. Tokiu atveju mokėjimo palauksime ir Jūsų vieta mokymuose bus patvirtinta.

PASTABA: šiems mokymams papildomos nuolaidos netaikomos ir maitinimas mokymų metu neorganizuojamas.

Kilus klausimams, prašome susiekti su Mokymų organizatoriaus atstove el.p. kursai@mruni.eu arba tel. 86898 5555 (Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė).
 
 • Matydami Jūsų registracijos patvirtinimą (asmeninį apmokėjimą arba išankstinės faktūros išsirašymą) artimiausiu metu Jums atsiųsime patvirtintą programos tvarkaraštį bei MOKYMŲ DALYVIO SUTARTĮ, kurią prašysime pasirašyti iki mokymų programos pradžios. Sutarties nuostatos turės pirmenybę bendrųjų MokymųLAB taisyklių nuostatų atžvilgiu.

 

Vieta


Mykolo Romerio universiteto, Mokslo ir inovacijų centras, Didlaukio g. 55, Vilnius

Mokymų programa

Lektoriai

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIACIJOS SIMULIACIJA
mediatorės Indrė Korsakovienė ir Odeta Intė
4 ak.val.

Vilnius 50.00 €
Daugiau

MEDIACIJOS MOKYMAI PRADEDANTIEMS
5 temos-40 akad. val.

Vilnius 500.00 €
Daugiau

Praktiniai mokymai
VAIKO NUOMONĖS IŠKLAUSYMAS MEDIACIJOJE
5 temos-40 akad. val.

Vilnius (2023 spalio 6-7; 13-14; 21 d.) 550.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių