Specializuota pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos sertifikavimo programa (156 akad. val.) (KONTAKTINIAI VIEŠAJAM SEKTORIUI)

DĖMESIO!
Šis mokymų pirkimo skelbimas yra skitas TIK ATRINKTIEMS IR MOKYMŲ ORGANIZATORIAUS ASMENINIU LAIŠKU PAKVIESTIEMS kandidatams iš VIEŠOJO SEKTORIAUS - t.y.  pareiškusiems norą dalyvauti ir Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centro atrinktiems dalyvauti ,,Specializuotoje pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos kompetencijų sertifikavimo programoje" - mokymuose, organizuojamuose KONTAKTINIU būdu Vilniuje.PROGRAMOS KURSŲ PRADŽIA:
 • kovo 18 d. (pasirinkusiems/paskirtiems į mokymų grupę pagal mokymų tvarkaraštį I ir III (pirmadieniais ir trečiadieniais)), laiku nuo 18:00-21:10
  arba
 • kovo 21 d. (pasirinkusiems/ paskirtiems į mokymų grupę pagal mokymų tvarkaraštį II-IV (antradieniais ir ketvirtadieniais)) laiku nuo 16:00-21:10 (DĖMESIO: tik kovo 21 d. mokymai vyks nuo 16 val. Visas kitas programos laikas nuo 18:00-21:00) (žr. tvarkaraštis).

  Programos trukmė: 10 savaičių, 52 akademinės ir 104 savarankiško darbo valandos. Programą sudaro 14 modulių.

SERTIFIKAVIMO PROGRAMOS KAINA: Viešojo sektoriaus atstovams 559 EUR (PVM netaikomas)

MOKYMŲ PROGRAMĄ galite rasti čia: https://amlcenter.lt/sertifikavimo-programa/

DĖMESIO! Vietą mokymuose garantuoja apmokėjimas. Jeigu už Jūsų mokymus apmokės įstaiga (darbovietė) - prašome per sistemą išsirašyti išankstinę sąskaitą-faktūrą tos įstaigos rekvizitais.
 • Įsidėkite Mokymus į krepšelį
 • Suveskite savo registracijos duomenis (vardą, pavardę, el.paštą, telefoną)
 • Jeigu už mokymus apmokėsite asmeniškai - pasirinkite atsiskaitymą El.bankininkystė ir sumokėkite per pasirinktą banką
 • Jeigu už mokymus apmokės įstaiga ir reikalinga išankstinė sąskaita-faktūra (prašome į  laukelius, skirtus sąskaitos faktūros rekvizitams, suvesti įstaigos rekvizitus); Šiuo atveju pasirinkite -  Atsiskaitymas bankiniu pavedimu;
 • Uždėkite susipažinimo su MokymuLAB taisyklėmis varnelę;
 • Paspauskite APMOKĖTI
 •  Apmokėkite per pasirinktą banką iš karto. Jeigu faktūrą apmokės įstaiga - į savo nurodytą el.paštą gausite išankstinę sąskaitą-faktūrą su nurodymu apmokėti už mokymus per 5 dienas. Pateikite sąskaitą savo įstaigai.  Pagal įprastą tvarką  PVM faktūros išrašomos ir dalyviams bus išsiųstos prasidėjus mokymams.
Jeigu už mokymus apmokės įstaiga ir pagal apmokančios įstaigos tvarką 5 dienų terminas apmokėti faktūrą yra  per trumpas arba galioja tvarka, kad apmokama po mokymų - prašome informuoti Mokymų organizatoriaus atstovę (žemiau nurodytais kontaktais) ir pateikti garantinį įstaigos raštą dėl apmokėjimo už mokymus. Tokiu atveju mokėjimo palauksime ir Jūsų vieta mokymuose bus patvirtinta.

PASTABA: šiems mokymams papildomos nuolaidos netaikomos ir maitinimas mokymų metu neorganizuojamas.

Kilus klausimams, prašome susiekti su Mokymų organizatoriaus atstove el.p. spokiene@mruni.eu arba tel. +370 6 898 5555 (Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė).
 
 • Programos tvarkaraštį galite atsisiųsti. Taip pat jį gavote el.paštu.
 • MOKYMŲ DALYVIO SUTARTĮ atsiuntėme Jums el.paštu. Susipažinkite su ja. Sutartį prašysime užpildyti ir pasirašyti pirmąją mokymų dieną iki mokymų pradžios.  Sutarties nuostatos turės pirmenybę bendrųjų MokymųLAB taisyklių nuostatų atžvilgiu.

 

Vieta


Mykolo Romerio universiteto, Mokslo ir inovacijų centras, Didlaukio g. 55, Vilnius

Mokymų programa

Lektoriai

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIATORIAUS PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMO DIRBTUVĖS
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir lekt. O. Intė
20 ak.val.

Vilnius 250.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių