PASITINKANT PRAMONĖS 4 IŠŠŪKIUS: GAMYBOS DUOMENŲ NAUDOJIMAS KAINOS PROGNOZAVIMUI (prof. dr. B. Mockevičienė ) (2 ak. val.)

 • Kviečiame sužinoti kaip panaudoti turimus gamybos duomenis naujų produktų kainos vertinimui su Mykolo Romerio universiteto profesore dr. Birute Mockevičiene mokymuose ,,Pasitinkant Pramonės 4 iššūkius: gamybos duomenų naudojimas kainos prognozavimui"
   
 • Prof. dr. Birutė Mockevičienė dirba MRU Viešojo valdymo ir politikos fakultete vadybos profesore. Universitete dirba su magistrantais ir doktorantais sprendimų priėmimo, kokybės valdymo ir projektų valdymo srityse. Ji nuolat inicijuoja mokslinių tyrimų projektus ir konsultuoja įmones, tame tarpe ir gamybos. Ji nuolatinė ekspertė Europos Komisijoje vertinant įvairių programų projektus. Naujausio tyrimo apie darbuotojų įtraukimą ir mašininio mokymosi baldų pramonėje taikymą rezultatais bus pasidalinta ir mokymų metu.
   
 • Mokymų aktualumas:

Gamybos procesai visada kompleksiniai ir keliantys įtampas. Dizaino kūrimas, inžinerinis realizavimas, techniniai sprendimai, gamybos įranga derinama su laiko, kainos ir kokybės valdymu. Pramonės 4 skaitmeninimo tendencijos sufleruoju kitokį požiūrį į gamybos organizavimą ir duomenų valdymą bei kainos prognozavimą. Šį kartą pakalbėkime kaip panaudoti turimus gamybos duomenis naujų produktų kainos vertinimui. Mokymuose peržvelgsime kaip baldų gamybos įmonės organizuoja savo valdymą ir kaip konkuruoja kainomis, kokie yra naujausi būdai kainai įvertinti.

 • Mokymų tikslinė grupė:

Gamybos įmonių vadovai ir darbuotojai, IT sistemų gamybai kūrimo įmonių darbuotojai, dirbtinio intelekto priemonių naudotojai ir programuotojai, kokybės vadybininkai, darbų vadovai.
 

MPKYMŲ PROGRAMA
 • Pramonės 4 esminės tendencijos.
 • Naujų produktų kūrimo ir kainodaros principai
 • Baldų pramonės Lietuvoje Latvijoje ir Estijoje patirtis: įmonių organizavimasis, požiūris į skaitmeninimą, duomenų valdymo sistemas ir ateities poreikiai kainodaroje

Vieta

Mokymai gali vykti nuotoliniu būdu, Mykolo Romerio universiteto arba Užsakovo patalpose - pagal susitarimą.

Mokymų programa

PASTABOS:

Už  mokymų organizavimą atsakinga Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė.
Kilus klausimams kreipkitės spokiene@mruni.eu arba tel. 86 898 5555

Mokymų dalyviams bus atsiųsta DALOMOJI MEDŽIAGA ir mokymų PAŽYMĖJIMAI.

Lektoriai

prof. dr. Birutė Mockevičienė

Dr. Birutė Mockevičienė - MRU Viešojo valdymo ir politikos fakultete vadybos profesorė.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIACIJOS SIMULIACIJA
mediatorė Indrė Korsakovienė
4 ak.val.

Vilnius 50.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių