RODIKLIAI VEIKLOJE: KAIP SUKURTI EFEKTYVIĄ VERTINIMO SISTEMĄ ORGANIZACIJOJE (prof. dr. B. Mockevičienė ) (6 ak. val.)

 • Kviečiame į mokymus ,,Rodikliai veikloje: kaip sukurti efektyvią vertinimo sistemą organizacijoje" (6 ak. val.) su Mykolo Romerio universiteto profesore dr. Birute Mockevičiene.
   
 • Prof. dr. Birutė Mockevičienė dirba MRU Viešojo valdymo ir politikos fakultete vadybos profesore. Universitete dirba su magistrantais ir doktorantais sprendimų priėmimo, kokybės valdymo ir projektų valdymo srityse. Ji nuolat inicijuoja mokslinių tyrimų projektus ir konsultuoja įmones bei įstaigas. Rodiklių klausimas nuolat yra konsultacijų objektas. Ji yra nuolatinė ekspertė Europos Komisijoje vertinant įvairių programų projektus. Ji yra vadovėlio apie sprendimų priėmimą autorė, kuris tapo populiarus ne tik tarp magistrantūros studentų, bet ir praktikų, dirbančių versle bei viešajame administravime.
   
 • Mokymų aktualumas:

Kiekvienoje organizacijoje svarbu turėti tikslų pamatavimo sistemą. Tuomet tampa lengva dirbti tiek darbuotojams, kurie žino kaip siekti rezultato, tiek vadovams formuojant prasmingas užduotis. Tačiau rodikliais grindžiama sistema (angliškai dar vadinama KPI) ne visada yra efektyvi. Kai veikla yra tokia, kad sunku apsibrėžti rezultatą, joje ima dominuoti daugiau proceso vertinimo elementų. Tuomet atrodytų visi organizacijos darbuotojai daug dirba, įdeda daug pastangų, bet rezultatas netenkina nei jų pačių, nei akcininkų, nei klientų ar vartotojų. Be to, pasikeistus tikslams, turi atitinkamai keistis ir vertinimo sistema. Kaip užtikrinti kad nauji veiklos matavimo rodikliai tikrai reikalingi, kad įvedus naują rodiklį turėsime sveiką balansą tarp proceso ir rezultato matavimo, kaip atnaujinti rodiklių sąrašą, kad nenukentėtų įprasti organizacijos procesai ir bus nagrinėjama mokymuose, pateikiant unikalią rodiklių kūrimo etapais metodiką. Ši metodika tinka tiek paslaugų verslui, tiek gamybos verslui, tiek ir viešajame sektoriui, pavyzdžiui sveikatos, švietimo ar socialinių paslaugų sektoriams.

 • Mokymų tikslinė grupė:

Kiekvienas darbuotojas organizacijoje, tiek tas, kuris kurs rodiklines sistemas, tiek tas, kurio veikla bus vertinama pagal šią sistemą. Taip pat veiklos auditoriai, strateginio valdymo specialistai, personalo specialistas, gamybos planavimo specialistai ir kiti.

MOKYMŲ PROGRAMA
 • Į rezultatus orientuotas valdymas
 • Rodiklių įvairovė
 • Rodiklinės sistemos kūrimas – balanso tarp proceso ir rezultato paieška

Vieta

Mokymai gali vykti nuotoliniu būdu, Mykolo Romerio universiteto arba Užsakovo patalpose - pagal susitarimą.

Mokymų programa

PASTABOS:

Už  mokymų organizavimą atsakinga Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė.
Kilus klausimams kreipkitės spokiene@mruni.eu arba tel. 86 898 5555

Mokymų dalyviams bus atsiųsta DALOMOJI MEDŽIAGA ir mokymų PAŽYMĖJIMAI.

Lektoriai

prof. dr. Birutė Mockevičienė

Dr. Birutė Mockevičienė - MRU Viešojo valdymo ir politikos fakultete vadybos profesorė.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIACIJOS SIMULIACIJA
mediatorė Indrė Korsakovienė
4 ak.val.

Vilnius 50.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių