PATYRIMINIO UGDYMO STRATEGIJA: MOKYMASIS IŠ PATIRTIES IR PER PATIRTĮ (prof. dr. Aistė Dromantaitė ) (8 ak. val.)

 • Kviečiame į mokymus pedagogams PATYRIMINIO UGDYMO STRATEGIJA: MOKYMASIS IŠ PATIRTIES IR PER PATIRTĮ su Mykolo Romerio universiteto profesore dr. Aiste Dromantaite.
   
 • prof. dr. Aistė Dromantaitė socialinių mokslų daktarė, dėstytoja, akredituota koučingo specialistė (ACC), psichoterapeutė, Multiple Natures ir Compass karjeros testų sertifikuota konsultantė, mokymų lektorė, įvairių mokslo straipsnių autorė, 20+ m. dirbanti mokymų ir dėstymo srityje. Domisi organizacine psichologija, efektyvia tarpasmenine komunikacija, lyderyste, karjeros valdymu ir lyčių lygybės temomis.
   
 • Mokymų tematika. Dabartinėse mokyklose labai daug laiko yra skiriama pateikti ir perteikti žinias. Tai daroma todėl, kad mokiniai įgytų bendrojo išsilavinimo kompetencijų. Tačiau visa tai neturi gilesnio ryšio su kitais mokiniui svarbiais dalykais, o juk gyvenime svarbu įgytas žinias pritaikyti praktiškai. Juolab, kad yra mokinių, kurie labiau orientuoti į praktinę teoriją nei tik į teoriją. Todėl akivaizdu, kad mokytojui nebepakanka atlikti vien tik žinių perteikėjo ir vertintojo vaidmenis.

  Vadovaujantis patirtinio mokymosi filosofija, mokymas(is) laikomas aktyviu procesu, kurio metu besimokantysis, remdamasis anksčiau įgytomis žiniomis ir savo unikalia patirtimi, formuoja naujas sąvokas, idėjas ar prasmes. Čia mokytojo vaidmuo suprantamas kaip pagalbininko, kuris turi rūpintis besimokančiojo žinių kūrimo procesu, taip pat bendraudamas ir stebėdamas besimokančiuosius, juos lanksčiai ir kūrybingai įtraukti į mokymo(si) procesą. Juk kodėl mokinys turėtų norėti eiti į mokyklą, jei jis ten neišmoksta nieko, ką galėtų pritaikyti praktiškai? Tad patirtinio mokymosi stiliaus supratimas ir savo mokymosi stiliaus žinojimas padeda greičiau ir efektyviau mokytis, pasiekti geresnių mokymosi rezultatų, na o geriau pažinę save ir pakoregavę savo mokymosi įpročius, galime pasiekti dar geresnių rezultatų.

 • Nauda klausytojui. Mokymų metu aptarsime patirtinio mokymosi filosofiją ir pagrindinius jo principus, praktiškai jį išbandysime ir aptarsime jo teikiamą naudą, aptarsime kitus patirtinius mokymosi būdus (refleksiją ir kt.), atliksime testą, kuriuo išsiaiškinsime savo mokymosi stilių.
   
 • Metodai: diskusija, praktika nedidelėse grupelėse, užduočių lapai, mokymų pateiktis.

Vieta

Mokymai gali vykti Mykolo Romerio universiteto arba Užsakovo patalpose - pagal susitarimą.

Mokymų programa

PASTABOS:

Už  mokymų organizavimą atsakinga Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė.
Kilus klausimams kreipkitės spokiene@mruni.eu arba tel. 86 898 5555

Mokymų dalyviams bus atsiųsta DALOMOJI MEDŽIAGA ir mokymų PAŽYMĖJIMAI.

Lektoriai

Prof. dr. Aistė Dromantaitė

MRU Viešojo valdymo ir verslo fakulteto, Vadybos ir politikos mokslų instituto profesorė.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIATORIAUS PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMO DIRBTUVĖS
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir lekt. O. Intė
20 ak.val.

Vilnius 250.00 €
Daugiau

Praktiniai mokymai
VAIKO NUOMONĖS IŠKLAUSYMAS MEDIACIJOJE
5 temos-40 akad. val.

Vilnius (Spalio 11,12,18,19,26 dienomis) 550.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių