Specializuota pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos sertifikavimo programa (156 akad. val.) (KONTAKTINIAI PRIVAČIAM SEKTORIUI)

DĖMESIO!
Šis mokymų pirkimo skelbimas yra skitas TIK ATRINKTIEMS IR MOKYMŲ ORGANIZATORIAUS ASMENINIU LAIŠKU PAKVIESTIEMS  kandidatams iš PRIVATAUS SEKTORIAUS -  t.y.  pareiškusiems norą dalyvauti ir Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centro atrinktiems dalyvauti ,,Specializuotoje pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos kompetencijų sertifikavimo programoje" - mokymuose, organizuojamuose KONTAKTINIU būdu Vilniuje.


PROGRAMOS KURSŲ PRADŽIA:
 • kovo 18 d. (pasirinkusiems/paskirtiems į mokymų grupę pagal mokymų tvarkaraštį I ir III (pirmadieniais ir trečiadieniais)), laiku nuo 18:00-21:10
  arba
 • kovo 21 d. (pasirinkusiems/ paskirtiems į mokymų grupę pagal mokymų tvarkaraštį II-IV (antradieniais ir ketvirtadieniais) laiku nuo 16:00-21:10 (DĖMESIO: tik kovo 21 d. mokymai vyks nuo 16 val. Visas kitas programos laikas nuo 18:00-21:00) (žr. tvarkaraštis).
   
 • Programos trukmė: 10 savaičių, 52 akademinės ir 104 savarankiško darbo valandos. Programą sudaro 14 modulių.
   
SERIFIKAVIMO PROGRAMOS KAINA: Privataus sektoriaus atstovams 699 EUR (PVM netaikomas)

MOKYMŲ PROGRAMĄ galite rasti čia: https://amlcenter.lt/sertifikavimo-programa/

DĖMESIO! Vietą mokymuose garantuoja jų apmokėjimas. 
 • Įsidėkite Mokymus į krepšelį
 • Suveskite savo registracijos duomenis (vardą, pavardę, el.paštą, telefoną)
 • Jeigu už mokymus apmokės įmonė ir reikalinga sąskaita-faktūra (prašome į  laukelius, skirtus įmonės rekvizitams, suvesti įmonės rekvizitus)
 • Pasirinkite - Atsiskaitymas Bankiniu pavedimu (jeigu reikalinga išankstinė sąskaita-faktūra)  arba apmokėkite per El.bankininkystę (jei apmokėsite iš karto);
 • Uždėkite susipažinimo su MokymuLAB taisklėmis varnelę
 • Paspauskite APMOKĖTI
 • Sumokėkite (jei pasirinkote atsiskaitymą iš karto) arba į savo nurodytą el.paštą gavę išankstinę faktūrą su nurodymu apmokėti už mokymus per 5 dienas. Vietą mokymuose garantuoja apmokėjimas, todėl jei priėmėte sprendimą mokymuose dalyvauti - apmokėti nedelskite. Atliktą mokėjimo pavedimą matys ir mus informuos, kad jis atliktas MRU Finansų tarnyba.
   
PASTABA: šiems mokymams papildomos nuolaidos netaikomos ir maitinimas mokymų metu neorganizuojamas.

Kilus klausimams, prašome susiekti su Mokymų organizatoriaus atstove el.p. spokiene@mruni.eu arba tel. +370 6 898 5555 (Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė).
 • Programos tvarkaraštį galite atsisiųsti. Taip pat jį gavote el.paštu.
 • MOKYMŲ DALYVIO SUTARTĮ atsiuntėme el.paštu. Susipažinkite su ja. Sutartį prašysime užpildyti ir pasirašyti pirmąją mokymų dieną iki mokymų pradžios.  Sutarties nuostatos turės pirmenybę bendrųjų MokymųLAB taisyklių nuostatų atžvilgiu.

Vieta


Mykolo Romerio universiteto, Mokslo ir inovacijų centras, Didlaukio g. 55, Vilnius.

Mokymų programa

Lektoriai

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIATORIAUS PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMO DIRBTUVĖS
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir lekt. O. Intė
20 ak.val.

Vilnius 250.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių