Specializuota pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos sertifikavimo programa (162 akad. val.) (KONTAKTINIAI PRIVAČIAM SEKTORIUI)

DĖMESIO!
Šis mokymų pirkimo skelbimas yra skitas TIK ATRINKTIEMS IR MOKYMŲ ORGANIZATORIAUS ASMENINIU LAIŠKU PAKVIESTIEMS  kandidatams iš PRIVATAUS SEKTORIAUS -  t.y.  pareiškusiems norą dalyvauti ir Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centro atrinktiems dalyvauti ,,Specializuotoje pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos kompetencijų sertifikavimo programoje" - mokymuose, organizuojamuose KONTAKTINIU būdu Vilniuje.


ŠIS PIRKIMO (MOKYMŲ ĮSIGIJIMO) SKELBIMAS GALIOJA TIEK I-III, TIEK II-IV GRUPĖMS.

PROGRAMOS KURSŲ PRADŽIA:
 • kovo 18 d. (pasirinkusiems/paskirtiems į mokymų grupę pagal mokymų tvarkaraštį I ir III (pirmadieniais ir trečiadieniais)), laiku nuo 18:00-21:10
  arba
 • kovo 21 d. (pasirinkusiems/ paskirtiems į mokymų grupę pagal mokymų tvarkaraštį II-IV (antradieniais ir ketvirtadieniais) (DĖMESIO: tik kovo 21 d. mokymai vyks nuo 16 val. ir NUOTOLIU.  Visas kitas programos laikas nuo 18:00-21:00) (žr. tvarkaraštis).
 • Programos trukmė: 10 savaičių, 54 akademinės ir 108 savarankiško darbo valandos. Programą sudaro 16 modulių.
   
SERIFIKAVIMO PROGRAMOS KAINA: Privataus sektoriaus atstovams 699 EUR (PVM netaikomas)

MOKYMŲ PROGRAMĄ galite rasti čia: https://amlcenter.lt/sertifikavimo-programa/

DĖMESIO! Vietą mokymuose garantuoja jų apmokėjimas. 
 • Įsidėkite Mokymus į krepšelį
 • Suveskite savo registracijos duomenis (vardą, pavardę, el.paštą, telefoną)
 • Jeigu už mokymus apmokės įmonė ir reikalinga sąskaita-faktūra (prašome į  laukelius, skirtus įmonės rekvizitams, suvesti įmonės rekvizitus)
 • Pasirinkite - Atsiskaitymas Bankiniu pavedimu (jeigu reikalinga išankstinė sąskaita-faktūra)  arba apmokėkite per El.bankininkystę (jei apmokėsite iš karto);
 • Uždėkite susipažinimo su MokymuLAB taisklėmis varnelę
 • Paspauskite APMOKĖTI
 • Sumokėkite (jei pasirinkote atsiskaitymą iš karto) arba į savo nurodytą el.paštą gavę išankstinę faktūrą su nurodymu apmokėti už mokymus per 5 dienas. Vietą mokymuose garantuoja apmokėjimas, todėl jei priėmėte sprendimą mokymuose dalyvauti - apmokėti nedelskite. Atliktą mokėjimo pavedimą matys ir mus informuos, kad jis atliktas MRU Finansų tarnyba.
   
PASTABA: šiems mokymams papildomos nuolaidos netaikomos ir maitinimas mokymų metu neorganizuojamas.

Kilus klausimams, prašome susiekti su Mokymų organizatoriaus atstove el.p. spokiene@mruni.eu arba tel. +370 6 898 5555 (Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė).
 
 • Programos tvarkaraštį galite atsisiųsti. Taip pat jį gavote el.paštu (žr. apačioje PROGRAMA).
   
 • MOKYMŲ DALYVIO SUTARTĮ atsiuntėme Jums el.paštu. Susipažinkite su ja. Jei tikrai dalyvausite mokymuose, ją prašau užpildyti (rekvizitus viršuje ir apačioje) pasirašyti el.parašu (arba fiziniu parašu ir tvarkingai nuskanuoti) ir atsiųsti el.p. kursai@mruni.eu . Jei pasirašote el.parašu, Sutikimo dėl duomenų apsaugos atskirai pasirašyti nereikia. Atsiųskite tiesiog kaip vieną pdf dokumentą. Ačiū!
   
 • Visų dalyvių iki mokymų pradžios prašysime prisijungti prie MRU Moodle sistemos (ten po paskaitų galėsite rasti medžiagą, esant nuotolinei paskaitai rasite nuorodą). Dėl prisijungimo prie Moodle sistemos informuosime ir instruktuosime visus dalyvius.
 • Po mokymų, sėkmingai egzaminą išlaikusiems dalyviams, išduodamas mokymų išklausymą patvirtinantis pažymėjimas su įrašytu įvertinimu. Pažymėjimą pasirašo Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centro ir MRU įgalioti atstovai.

Vieta


Mykolo Romerio universiteto, Mokslo ir inovacijų centras, Didlaukio g. 55, Vilnius.

Mokymų programa

Lektoriai

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIATORIAUS PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMO DIRBTUVĖS
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir lekt. O. Intė
20 ak.val.

Vilnius 250.00 €
Daugiau

Praktiniai mokymai
VAIKO NUOMONĖS IŠKLAUSYMAS MEDIACIJOJE
5 temos-40 akad. val.

Vilnius (Spalio 11,12,18,19,26 dienomis) 550.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių