MEDIACIJOS PAGRINDAI (prof. dr. A. Tvaronavičienė) (8 akad. val.)

  • Mokymų dieną ,,Mediacijos pagrindai" (2020 metų vasario 22 dieną) veda CEDR (Didžioji Britanija) akredituota mediatorė prof. dr. Agnė Tvaronavičienė.
     
  • Mokymų dienos metu bus nagrinėjama: ginčo samprata ir sprendimo būdų įvairovė; mediacijos samprata ir skiriamieji bruožai; mediacijos teisinis reglamantavimas. Taip pat nagrinėjami mediacijos principai (savanoriškumas, konfidencialumas, mediatoriaus nešališkumas ir neutralumas, proceso neformalumas; proceso ekonomiškumas, proceso universalumas ir kt.) ir jų reikšmė mediacijos procese. Aiškinamasi koks yra mediacijos procesas ir jo stadijos, atliekamos praktinės užduotys.
  • Mokymuose didžiausias dėmesys skiriamas praktinių įgūdžių lavinimui! Visa teorinė medžiaga dalyviams pateikiama atspausdinta. Baigus mokymus išduodamas mokymų baigimo pažymėjimas, atitinkantis išklausytų valandų skaičių.
     
  • Už mediacijos mokymų organizavimą atsakinga Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė. Dėl mediacijos mokymų grupėms arba kilus klausimams kreipkitės spokiene@mruni.eu  arba telefonu (8-5) 2714 468

Vieta


Didlaukio g. 55, Vilnius 08303

Mokymų programa

PASTABOS:

Į mediacijos mokymų kainą yra įskaičiuotas dalyvių maitinimas. Įsigydami mokymus pastabose pažymėkite, jeigu pageidaujate vegetariško maitinimo.
Registracijos pabaiga - 2020 m. vasario  14 d.. Į mokymų ciklą registruojame iki 20 asmenų. Susirinkus 20 asmenų grupei - registracija nutraukiama anksčiau.
Šiems mokymams nuolaidos netaikomos.
Su MokymųLab pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

Lektoriai

Prof. dr. Agnė Tvaronavičienė

CEDR akredituota mediatorė, MRU Teisės fakulteto profesorė, daktarė. Nuo 2012 m. veda „Mediacijos pagrindų“, „Mediacijos šeimos ginčuose“, „Alternatyvaus ginčų sprendimo“ paskaitas bei seminarus lietuvių ir anglų kalbomis bakalauro ir magistro studijų studentams.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių