LYDERYSTĖ IR ORGANIZACIJŲ VALDYMAS (dr. R. Smith) (8 akad. val.)

  • Siekiant būti lyderiu nepakanka būti vien tik geru vadovu ar patyrusiu vykdytoju, pasiruošusiu žengti į kitą lygį. Juk lyderystė – tai viskas apie žmonių supratimą, jų motyvaciją bei įkvėpimą. Kviečiame kartu su profesoriumi iš Jungtinių Amerikos Valstijų dr. R. Smith nagrinėti ne tik asmeninio tobulėjimo, bet ir pavienio lyderio bei komandos kaip lyderės tobulinimo principus ir būdus, kaip stiprinti įtaką ir surasti savo organizacijos sėkmės paslaptį.
     
  • Mokymai yra skirti vadovams bei vadybininkams, ne tik siekiantiems tobulinti vadovavimo, bet ir lyderystės įgūdžius, suburti pasekėjus savo asmeniniam tobulėjimui ir augimui.
     
  • Temos: Vadovas versus lyderis; Vadovavimo stiliai ir lyderystė; Pasiruošimas lyderystei: ko reikia norint imti sėkmingai vadovauti; Komandinė lyderystė: esminiai įgūdžiai ir priemonės; Transformacinė lyderystė: kaip įkvėpti darbuotojus užduočių vykdymui.
     
  • Lektorius. Dr. Ray Smith (Belhaven universitetas, JAV). Dr. Ray Smith yra organizacinės lyderystės mokslų daktaras, turi ekonomikos bakalauro bei tarptautinio verslo magistro laipsnį. Jis dėsto verslo administravimo magistro studijų studentams JAV Belhaven universitete ir Čekijos Respublikos Anglo-American universitete, yra Fulbright specialistų programos narys, Anglo-American universiteto Lyderystės mokslinių tyrimų centro vadovas. Prieš akademinę karjerą, dr. Ray Smith įkūrė ir vadovavo keletui smulkaus verslo įmonių turizmo srityje, dirbo konsultacinį darbą.

Vieta

Mokymų programa

Lektoriai

Dr. Ray Smith

Dr. Ray Smith (Belhaven universitetas, JAV) - organizacinės lyderystės mokslų daktaras, turi ekonomikos bakalauro bei tarptautinio verslo magistro laipsnį. Jis dėsto verslo administravimo magistro studijų studentams JAV Belhaven universitete ir Čekijos Respublikos Anglo-American universitete, yra Fulbright specialistų programos narys, Anglo-American universiteto Lyderystės mokslinių tyrimų centro vadovas. Prieš akademinę karjerą, dr. Ray Smith įkūrė ir vadovavo keletui smulkaus verslo įmonių turizmo srityje, dirbo konsultacinį darbą.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIACIJOS SIMULIACIJA
mediatorė Indrė Korsakovienė
4 ak.val.

Vilnius 50.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių