ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ VADYBA (prof. dr. T. Sudnickas) (24 akad. val.)

  • Žmogiškųjų išteklių vadybos seminaras supažindins vadovus su apibendrinta geriausiai dirbančių organizacijų patirtimi ir metodais, leidžiančiais sėkmingai formuoti, ugdyti ir valdyti savo darbuotojų kolektyvą. Seminare įgyti įgūdžiai ir žinios įgalins vadovus efektyviai veikti drauge su savo darbuotojų kolektyvu, suformuoti geresnį mikroklimatą, bei pasiekti aukštesnių veiklos rezultatų.
     
  • Pagrindinės temos: 1) Žmogiškųjų išteklių vadybos funkcinės sritys. Pastarojo meto pokyčių tendencijos žmogiškųjų išteklių vadyboje. 2) Žmogiškųjų išteklių vadybos proceso planavimas.3)  Darbuotojų kompetencijų valdymas. 4) Organizacinių struktūrų tipai, jų panaudojimas žmogiškųjų išteklių plėtrai. Organizacinės kultūros formavimas. 5) Žmogiškųjų išteklių poreikio planavimas. Efektyvi darbuotojų paieška ir atranka. Išoriniai ir vidiniai paieškos šaltiniai. Atrankos procesas. Interviu su kandidatais tipai. 6) Darbuotojų motyvavimas ir ugdymas. Karjeros planavimo ir lyderystės ugdymo sistemos. Darbuotojų orientavimas, mokymas. Mokymų poreikio nustatymas. Mokymo formų tipai. Mokymo rezultatyvumo vertinimas. 7) Kompensavimas už darbą. Darbo apmokėjimo sistemos ir strategijos. 8) Veiklos vertinimo sistemos kaip darbuotojų veiklos valdymo instrumentas. Elgsena grįstas veiklos vertinimas. 9) Vadovų vaidmuo tobulinant procesus diegiant kokybės valdymo sistemas.

Vieta

Mokymų programa

Lektoriai

Prof. dr. Tadas Sudnickas

Mykolo Romerio universiteto Vadybos instituto direktorius. Specializuojasi procesų tobulinimo, strateginio valdymo, veiklos efektyvumo matavimo, kompetencijų valdymo srityse.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIACIJA ADMINISTRACINIUOSE GINČUOSE
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir doc. dr. S. Mulevičienė
8 ak.val.

Nuotoliniai mokymai 100.00 €
Daugiau

PRIVALOMA MEDIACIJA ŠEIMOS GINČUOSE
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir O. Intė
8 akad. val.

Nuotoliniai mokymai 100.00 €
Daugiau

ATVEJO VALDYMAS. ĮVADINIAI MOKYMAI
doc. dr. J. Pivorienė
8 akad. val.

Nuotoliniai mokymai 40.00 €
Daugiau

GINČŲ TARP SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGŲ IR PACIENTŲ YPATUMAI IR MEDIACIJOS TAIKYMO GALIMYBĖS
8 ak. val. lekt. Egidijus Langys

Nuotoliniai mokymai 100.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių