NEUROMOKSLU GRĮSTAS BERNIUKŲ IR MERGAIČIŲ LYTINIS BRENDIMAS (dr. L. Vencė) (6 akad. val.)

  • Mokymų programa pagrįsta neuromoksliniais tyrimais apie smegenų, emocijų ir hormonų pokyčius lytinio brendimo metu. Pristatomi naujausi pasauliniai moksliniai tyrimai šioje srityje. Situacinėse užduotyse tyrinėjama kaip bendrauti su vaikais lytinio brendimo laikotarpiu. Aptariami švietimo įstaigų darbuotojų elgesio principai įvairiose situacijose, kurios liečia lytiškumo klausimus.
  • Programos tikslas: suteikti teorines žinias įvairių sričių specialistams apie berniukų ir mergaičių lytinį brendimą. Praktiškai pritaikyti teorines žinias užduotyse. Padėti švietimo įstaigų darbuotojams įsivertinti bendravimo su vaikais ir paaugliais lytinio brendimo tema kompetencijas.
  • Laukiami rezultatai: įgytos teorinės žinios apie berniukų ir mergaičių lytinį brendimą iš neuromokslo perspektyvos. Padidėjusi mokymų dalyvių savivertė bendraujant su paaugliais lytiškumo tema.
  • Mokymai skirti švietimo įstaigų darbuotojams.
  • Grupė iki 30 dalyvių.

Vieta


MRU LAB, Didlaukio g. 55, Vilnius

Mokymų programa

Lektoriai

Dr. Laura Vencė

Neurobiologė, Mykolo Romerio universiteto Psichologijos instituto lektorė, Psichologinės gerovės tyrimų laboratorijos mokslo darbuotoja

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIATORIAUS PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMO DIRBTUVĖS
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir lekt. O. Intė
20 ak.val.

Vilnius 250.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių