MEDIATORIAUS PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMO DIRBTUVĖS (prof. dr. A. Tvaronavičienė ir lekt. O. Intė) (20 ak.val.)

 
 • Unikalus pasiūlymas mediatoriams, kurie jau išklausė bazinius mediacijos mokymus!
   
 • Mokymai vyks 2024 m. spalio 3-4 dienomis nuo 9:00-18:00.
   
 • Mediatoriaus praktinių įgūdžių tobulinimo dirbtuvės skirtos tiems, kas jau pradėjo savarankiškai vykdyti mediatoriaus veiklą ir siekia tobulėti, mokytis ne tik iš savo klaidų, bet ir iš savo kolegų patirčių. Kviečiame į geriausių atsiliepimų sulaukusius mokymus, kurių metu gilinsitės į mediacijos meno paslaptis, dalinsitės savo įgyta patirtimi ir atradimais bei drauge su profesionaliomis lektorėmis atrasite naujus įrankius ir būdus padėti besiginčijantiems žmonėms susitarti.
   
 • Be to, nepamirškite, kad kiekvienas mediatorius, įrašytas į Lietuvos Respublikos mediatorių sąrašą, turi nuolat tobulinti savo profesinę kvalifikaciją. Kas penkerius metus Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybai būtina pateikti kvalifikacijos įrodymą patvirtinančius dokumentus (ne mažiau nei 20 val. mokymų). Daugeliui mediatorių, įrašytų į mediatorių sąrašą 2019 metais jau laikas tuo pasirūpinti!
   
 • Praktinių dirbtuvių metu prisiminsite esmines mediatorių naudojamas komunikacijos lengvinimo technikas, esmingai papildysite savo kaip mediatoriaus įrankių krepšelį, įgysite šių įrankių naudojimo praktinių įgūdžių, rasite atsakymus į praktikoje iškilusius klausimus bei užmegsite ryšį su kolegomis mediatoriais.
   
 • Kokybiškų mediacijos paslaugų teikimui mediatoriui būtina nuolat tobulėti, o tą lengviausia tą padaryti kolegų būryje, mentoriaujant profesionalioms lektorės būtent praktinių mokymų metu!
   
 • Už mediacijos mokymų organizavimą atsakinga Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė. Kilus klausimams kreipkitės el.paštu spokiene@mruni.eu, mob. tel. 85 898 5555.

Vieta

Mykolo Romerio universitetas, Didlaukio g. 55, Vilnius, 101 aud.

Mokymų programa

PASTABOS:

Mokymų dalyviams išduodami PAŽYMĖJIMAI.

Mokymuose VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS: registruojame iki 20 mokymų dalyvių. Registracijos pabaiga - susirinkus grupei arba iki 2024 rugsėjo 25 dienos.

Su Mokymų Lab pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.
Kaina: 250.00 €
Liko 10 vietų!

Lektoriai

Prof. dr. Agnė Tvaronavičienė

CEDR akredituota mediatorė, MRU Teisės fakulteto profesorė, daktarė. Nuo 2012 m. veda „Mediacijos pagrindų“, „Mediacijos šeimos ginčuose“, „Alternatyvaus ginčų sprendimo“ paskaitas bei seminarus lietuvių ir anglų kalbomis bakalauro ir magistro studijų studentams, užsakomuosius mokymus mediacijos temomis.

Lektorė Odeta Intė

Mykolo Romerio universiteto Privatinės teises instituto doktorantė. Daugiau, kaip 15 metų darbo patirties  vaiko teisių apsaugos ir šeimos teisės srityje, vykdo teisminę mediaciją, priklauso tarptautiniam mediatorių tinklui ir teikia mediacijos paslaugas tarptautinį elementą turinčiuose šeimos ginčuose.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIACIJOS SIMULIACIJA
mediatorė Indrė Korsakovienė
4 ak.val.

Vilnius 50.00 €
Daugiau

MEDIACIJOS MOKYMAI PRADEDANTIEMS
5 temos-40 akad. val.

(2024 rugpjūčio 31, rugsėjo 7, 14, 21, 28 d.). 500.00 €
Daugiau

MEDIATORIAUS PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMO DIRBTUVĖS
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir lekt. O. Intė
20 ak.val.

Vilnius 250.00 €
Daugiau

Praktiniai mokymai
VAIKO NUOMONĖS IŠKLAUSYMAS MEDIACIJOJE
5 temos-40 akad. val.

Vilnius (Spalio 11,12,18,19,26 dienomis) 550.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių