KONFLIKTŲ VALDYMAS PASITELKIANT MEDIACIJOS METODĄ (24 akad. val.)

 • Kviečiame į mokymus įstaigoms ir organizacijoms - KONFLIKTŲ VALDYMAS PASITELKIANT MEDIACIJOS METODĄ  (24 ak. val.). Mokymai gali vykti kontaktiniu būdu  Mykolo Romerio universiteto patalpose arba Užsakovo patalpose.
   
 • Organizacijose dirba skirtingi žmonės, kurie į darbą atsineša savo pasaulėžiūrą, nuostatas ir vertybes. Darbo aplinkoje, teikiant paslaugas neišvengiami skirtingų interesų susidūrimai, kurių nevaldant kyla konfliktai ar net teisiniai ginčai, sąlygojantys paslaugų kokybės kritimą, darbuotojų darbo našumo mažėjimą, jų ir jų klientų psichinės sveikatos blogėjimą ir daugelį kitų nepalankių veiksnių. Konfliktų valdymo kompetencijos mokymų dalyviams būtinos siekiant efektyvios konfliktų prevencijos ir valdymo. Veiksnių, sąlygojančių konfliktų kilimą ir eskalaciją atpažinimas, gebėjimas pasirinkti tinkamą reagavimo į juos būdą, pritaikytą prie konfliktuojančių asmenybių tipų, emocijų, provokacijų ir manipuliacijų įgūdžiai sukuria prielaidas kokybiškesnių paslaugų teikimui. Mediacinės technikos (aktyvus klausymas, klausinėjimas, neutralizavimas, perfrazavimas, įrėminimo keitimas ir daugelis kitų) gali esmingai padėti išgirsti ir suprasti tikruosius nesutariančiųjų asmenų interesus ir padėti konflikto šalims rasti jas abi tenkančius sprendimus.
   
 • Mokymų datos derinamos pagal atskirą susitarimą.
   
 • Mokymų trukmė - 3 dienos (po 8 akad. val.). Iš viso 24 akademinių valandos.
   
 • Ši programa yra skirta supažindinti dalyvius su konfliktų organizacijose valdymo pagrindais, formuoti praktinius jų taikymo įgūdžius, pagal jų klausimus ir drauge su jais analizuoti jų aplinkoje kylančių konfliktų priežastis bei sprendimo būdus.
   
 • Tobulinimo programos tikslas – tobulinti darbuotojų kompetencijas bei suteikti žinių ir įgūdžių, kaip efektyviai valdyti jų veikloje kylančius konfliktus, pritaikyti juos dirbant su konfliktinėmis situacijomis, susipažinti su mediacijos pradmenimis, kaip vienu iš efektyviausių konfliktų valdymo metodų.
   
 • Šiam tikslui pasiekti suplanuoti tokie pagrindiniai uždaviniai:

  1. Pristatyti dalyviams konflikto sampratą, rūšis, konfliktų organizacijoje priežastis bei pagrindines jų sprendimo strategijas;
  2. Atskleisti dalyviams pagrindines konfliktų šalių charakteristikas;
  3. Įgalinti dalyvius atpažinti ir spręsti komunikacines aklavietes (emocijas, provokacijas, manipuliacijas), kylančias konfliktų metu;
  4. Drauge su dalyviais išskirti jų organizacijose kylančių konfliktų tipus, įprastus jų sprendimo būdus bei jų trumpalaikius ir ilgalaikius rezultatus, konfliktuojančių šalių elgesio stilius, bendravimo būdus bei mediacijos metodo pritaikymo galimybes;
  5. Atskleisti galimus vadovo vaidmenis sprendžiant konfliktus organizacijoje ir supažindinti dalyvius su mediacijos pradmenimis.
  6. Stiprinti praktinius dalyvių gebėjimus išnaudoti savo derybinius bei taikaus konfliktų sprendimo, mediacijos technikų taikymo įgūdžius darbo aplinkoje, bendraujant tiesiogiai, raštu bei nuotoliu.
 • Mokymus veda patyrusios lektorės - mediacijos srities specialistės-praktikės.
   
 • Už mediacijos mokymų organizavimą atsakinga Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė. Kilus klausimams kreipkitės spokiene@mruni.eu, mob. tel. 86 898 5555

Vieta

Mokymai vyksta Mykolo Romerio universiteto, Mokslo ir inovacijų centre, Didlaukio g. 55, Vilnius arba Užsakovo patalpose.
 

Mokymų programa

Su MokymųLab pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

PAŽYMĖJIMAI: išduodami mokymų išklausimą patvirtinantys pažymėjimai.

Lektoriai

Prof. dr. Agnė Tvaronavičienė

CEDR akredituota mediatorė, MRU Teisės fakulteto profesorė, daktarė. Nuo 2012 m. veda „Mediacijos pagrindų“, „Mediacijos šeimos ginčuose“, „Alternatyvaus ginčų sprendimo“ paskaitas bei seminarus lietuvių ir anglų kalbomis bakalauro ir magistro studijų studentams, užsakomuosius mokymus mediacijos temomis.

Lektorė Roberta Petkevičiūtė

Lietuvos probacijos tarnybos mediatorė, MRU taikomosios kriminalinės psichologijos magistrantė, Lietuvos mediatorių rūmų narė, Šeimos konferencijos koordinatorių supervizorė.

Lektorė Odeta Intė

Mykolo Romerio universiteto Privatinės teises instituto doktorantė. Daugiau, kaip 15 metų darbo patirties  vaiko teisių apsaugos ir šeimos teisės srityje, vykdo teisminę mediaciją, priklauso tarptautiniam mediatorių tinklui ir teikia mediacijos paslaugas tarptautinį elementą turinčiuose šeimos ginčuose.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIACIJOS SIMULIACIJA
mediatorė Indrė Korsakovienė
4 ak.val.

Vilnius 50.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių