MANO PROFESIJA - MEDIATORIUS. KAIP MEDIACIJOS VEIKLĄ PAVERSTI SĖKMINGA? (lekt. Indrė Korsakovienė) (8 ak.val.)

 • Kviečiame dalyvauti mokymuose ,,Mano profesija – mediatorius. Kaip mediacijos veiklą paversti sėkminga?" (8 ak. val.), kuriuos veda lektorė, mediatorė Indrė Korsakovienė.
   
 • Indrė Korsakovienė - mediatorė, teisininkė, Mykolo Romerio universiteto Privatinės teisės instituto lektorė ir doktorantė. Nuo 2022 m. veda “Mediacijos pagrindų”, “Mediacijos praktikos” ir „Alternatyvaus ginčų sprendimo pagrindų“ paskaitas magistro ir bakalauro studentams lietuvių ir anglų kalbomis. Praktikuojanti mediatorė, specializuojasi šeimos teisės, verslo ginčų ir kitų komercinių ginčų srityje. Nuo 2020 m. įtraukta į Lietuvos Respublikos mediatorių sąrašą, nuo 2020 m. sudariusi sutartį su Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba taip pat teikia privačias mediacijos paslaugas. MRU Mediacijos ir darnaus ginčų sprendimo laboratorijos narė, straipsnių mediacijos tema autorė ir bendraautorė, aktyvi Lietuvos mediatorių rūmų narė, Mediacijos centro “Susitarkim” įkūrėja, IMI (International Mediation Institute) etikos komiteto sekretorė, tarptautinių mediacijos turnyrų teisėja. Teisininkė, turinti daugiau nei 11 metų derybinę ir ginčų sprendimo patirtį įmonių, sutarčių, migracijos, komercinės, nekilnojamojo turto teisės srityse. Sukaupusi daugiau nei 5 metų marketingo ir daugiau nei 10 metų patirtį buhalterinės apskaitos srityse.
   
 • Neretai siekis pradėti privačią mediatoriaus praktiką tampa tikru iššūkiu net ir daug mediacijos patirties sukaupusiems mediatoriams. Mokymuose „Mano profesija – mediatorius. Kaip mediacijos veiklą paversti sėkminga?“ naudingos informacijos ir patarimų, kaip sėkmingai plėtoti privačią mediatoriaus karjerą, išgirs tiek pradedantys, tiek ir patyrę mediatoriai.
   
 • Mokymų metu įgysite svarbiausių marketingo, verslo vystymo ir kokybiško klientų aptarnavimo žinių bei patarimų, kaip jas panaudojant sukurti profesionalaus mediatoriaus įvaizdį, pritraukti naujų klientų ir užsitikrinant pastovų privačių mediacijų skaičių. Taip pat prisiminsite mediacijos proceso ypatumus bei sužinosite, kaip tinkamai pasirengti mediacijai, kad jos sesijų metų maksimaliai produktyviai išnaudotumėte skirtą laiką ir suteiktumėt galimybę mediacijos šalims pasiekti geriausią rezultatą.
   
 • Kviečiame į interaktyvius praktinius mokymus, kuriuose patyrusi mediatorė ir MRU lektorė Indrė Korsakovienė, per keletą metų mediaciją pavertusi savo pagrindine veikla, dalinsis žiniomis, praktiniais patarimais ir savo mėgstamiausiais metodais bei strategijomis, padedančiomis efektyviai vystyti mediatoriaus karjerą.
   
 • Už mediacijos mokymų organizavimą atsakinga Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė. Kilus klausimams kreipkitės el.paštu spokiene@mruni.eu arba telefonu 86 898 5555

Vieta

Mykolo Romerio universiteto Mokslo ir inovacijų centras, Didlaukio g. 55, Vilnius

Mokymų programa

PASTABOS:
Mokymų dalyviams išduodami PAŽYMĖJIMAI.

Mokymuose VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS. Registracijos pabaiga - susirinkus grupei arba iki 2023 gegužės 8 dienos.

Su Mokymų Lab pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

Lektoriai

Lekt. Indrė Korsakovienė

Mediatorė, teisininkė, Mykolo Romerio universiteto Privatinės teisės instituto lektorė ir doktorantė.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIATORIAUS PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMO DIRBTUVĖS
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir lekt. O. Intė
20 ak.val.

Vilnius 250.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių