DEEPLEADERSHIP® MOKYMAI: Lyderystė sau ir savo komandoms (prof. dr. Aistė Dromantaitė ) (8 val.)

 • Kviečiame patobulinti savo vadovavimo ir lyderystės įgūdžius su Mykolo Romerio universiteto lektore profesore dr. Aiste Dromantaite  8 ak. val. trukmės DEEPLEADERSHIP® MOKYMUOSE: Lyderystė sau ir savo komandoms.
   
 • prof. dr. Aistė Dromantaitė - socialinių mokslų daktarė, akredituota koučingo specialistė (ACC), psichoterapijos praktikė, mokymų lektorė, įvairių mokslo ir pop-science straipsnių autorė, daugiau nei 10 metų dirbanti mokymų srityje. Domisi organizacine ir socialine psichologija, darbuotojų tarpasmeninių santykių tobulinimu, motyvacija, efektyvia tarpasmenine komunikacija ir lyderyste.
   
 • Mokymų trukmė – 4 susitikimai po 2 val. + individualios konsultacijos vadovams (1 val. x 6) aptariant ir siekiant pakeisti komandos bendradarbiavimui trukdantį elgesį.
   
 • Grupė: nuo 6 iki 10 vadovų.Mokymai galimi lietuvių ir anglų kalbomis.
   
 • Mokymų tikslas – pateikti kompanijos lyderiams geriausias asmeninio tobulėjimo priemones, t.y. padėti vadovui kritiškai įsivertinti savo elgseną ir ją keisti taip, kad gerėtų komandos rezultatai ir stiprėtų organizacinė kultūra. Tam naudojamas 360 laipsnių vertinimas pagal Deep Leadership Questionnaire®, asmeninio tobulėjimo plano sudarymas bei 10 mėn. trunkantys ugdymo pokalbiai.
   
 • Mokymų programa sukurta 1998 m. dr. Vesa Nissinen, dirbant Suomijos gynybos Universitete. Modelis nustato siektinus komandos rezultatus ir jiems įtaką darančias vadovo elgsenas. Tai tvari, ilgalaikė, moksliniais tyrimais pagrįsta suomiška mokymų programa, kuri suteikia efektyvų įrankį formuoti organizacinę kultūrą ir ugdyti vadovo lyderystę.
   
 • Ši programa tinka įvairių grandžių vadovams ir specialistams, kuriems tenka bendrauti ir bendradarbiauti. Apklausos rodo, kad Deep Leadership® ugdymo paslaugos yra labiausiai vertinamos Suomijos mokymų rinkoje. Tyrimai rodo, kad Deep Leadership® ugdymo programa pasiekia tvarius, ilgalaikius pokyčius organizacijose. Lietuvos karo akademija pasirinko būtent šią Deep Leadership® programą ugdyti vadovus ir formuoti organizacinę kultūrą.

   

Vieta

Mokymai gali vykti Mykolo Romerio universiteto arba Užsakovo patalpose - pagal susitarimą.

Mokymų programa

PASTABOS:

Už  mokymų organizavimą atsakinga Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė.
Kilus klausimams kreipkitės spokiene@mruni.eu arba tel. 86 898 5555

Mokymų dalyviams bus atsiųsta DALOMOJI MEDŽIAGA ir mokymų PAŽYMĖJIMAI.

Lektoriai

Prof. dr. Aistė Dromantaitė

MRU Viešojo valdymo ir verslo fakulteto, Vadybos ir politikos mokslų instituto profesorė.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIATORIAUS PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMO DIRBTUVĖS
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir lekt. O. Intė
20 ak.val.

Vilnius 250.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių