LYČIŲ LYGYBĖ ORGANIZACIJOMS APSIMOKA (prof. dr. Aistė Dromantaitė ) (8 ak. val.)

 • Kviečiame į mokymus LYČIŲ LYGYBĖ ORGANIZACIJOMS APSIMOKA  su Mykolo Romerio universiteto profesore dr. Aiste Dromantaite.
   
 • prof. dr. Aistė Dromantaitė socialinių mokslų daktarė, dėstytoja, akredituota koučingo specialistė (ACC), psichoterapeutė, Multiple Natures ir Compass karjeros testų sertifikuota konsultantė, mokymų lektorė, įvairių mokslo straipsnių autorė, 20+ m. dirbanti mokymų ir dėstymo srityje. Domisi organizacine psichologija, efektyvia tarpasmenine komunikacija, lyderyste, karjeros valdymu ir lyčių lygybės temomis.
   
 • Mokymų tematika. Lygybė, įvairovė ir įtrauktis yra ne tik skambūs žodžiai, bet ir apčiuopiama nauda organizacijoms. Įvairūs tyrimai rodo, jog lygios galimybės yra vienas iš veiksmingiausių būdų skatinti verslo pažangą, tik tokios naudos nėra dar toks savaime suprantamas reiškinys. Atsižvelgiant į Lietuvos organizacijų patirtį, Lietuvoje moterų vadovių yra 2,5 karto mažiau negu vyrų, o tarp šalies įmonių valdybų narių moterys sudaro tik 36 proc. Problema yra gana įsisenėjusi, bet nereiškia, joge nepakeičiama. Skatinti lyčių lygybę pirmiausia galime nuo atvirų pokalbių ir diskusijų, kurio formatui pasiruošti pagal „Barbershop“ metodiką kviečiame ir šių mokymų dalyvius. Dabartinėse mokyklose labai daug laiko yra skiriama pateikti ir perteikti žinias. Tai daroma todėl, kad mokiniai įgytų bendrojo išsilavinimo kompetencijų. Tačiau visa tai neturi gilesnio ryšio su kitais mokiniui svarbiais dalykais, o juk gyvenime svarbu įgytas žinias pritaikyti praktiškai. Juolab, kad yra mokinių, kurie labiau orientuoti į praktinę teoriją nei tik į teoriją. Todėl akivaizdu, kad mokytojui nebepakanka atlikti vien tik žinių perteikėjo ir vertintojo vaidmenis.
   
 • Nauda klausytojui. Šių mokymų metu ugdysime supratimą ir sąmoningumą lyčių lygybės atžvilgiu, kas ne tik leis suprasti jos svarbą, bet ir identifikuoti lyčių stereotipus, skatinti kurti bendradarbiaujančią aplinką organizacijoje, kurioje kiekvienas gali atskleisti savo profesinį potencialą. Taip pat ugdysime tolerantišką komunikaciją ir suprasime, kuo lyčių lygybės aspekto diegimas organizacijoje jai yra naudingas.
   
 • Mokymų dalyvių skaičius: mišrios grupės diskusijų principu
   
 • Metodai: diskusija ir praktika nedidelėse grupelėse, klausimų lapai.
 • MOKYMŲ PROGRAMA:

 • Lyčių lygybės samprata ir iššūkiai.
 • Lyčių lygybės stereotipai ir aktyvus požiūris į juos bei jų mažinimas.
 • Lyčių lygybės privalumai organizacijose sėkmingų istorijų pagrindu. Geriausių praktikų pavyzdžiai.
 • Komunikacijos ir sąmoningumo skatinimas – kaip kurti dialogą ir bendradarbiavimą paremtą lyčių lygybės principais.

  Svarbu atminti, jog lyčių lygybės mokymai turėtų tapti nuolatiniu organizacijos procesu, o ne vienkartiniu įvykiu, mokymų metu išsineštą filosofiją rekomenduojame integruoti į organizacijos mokymo programas ir reguliariai ją peržiūrėti bei atnaujinti atsižvelgiant į naujausius tyrimus šioje srityje.

Vieta

Mokymai gali vykti Mykolo Romerio universiteto arba Užsakovo patalpose - pagal susitarimą.

Mokymų programa

PASTABOS:

Už  mokymų organizavimą atsakinga Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė.
Kilus klausimams kreipkitės spokiene@mruni.eu arba tel. 86 898 5555

Mokymų dalyviams bus atsiųsta DALOMOJI MEDŽIAGA ir mokymų PAŽYMĖJIMAI.

Lektoriai

Prof. dr. Aistė Dromantaitė

MRU Viešojo valdymo ir verslo fakulteto, Vadybos ir politikos mokslų instituto profesorė.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIATORIAUS PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMO DIRBTUVĖS
prof. dr. A. Tvaronavičienė ir lekt. O. Intė
20 ak.val.

Vilnius 250.00 €
Daugiau

Praktiniai mokymai
VAIKO NUOMONĖS IŠKLAUSYMAS MEDIACIJOJE
5 temos-40 akad. val.

Vilnius (Spalio 11,12,18,19,26 dienomis) 550.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių