MEDIACIJA ADMINISTRACINIUOSE GINČUOSE (prof. dr. A. Tvaronavičienė ir doc. dr. S. Mulevičienė) (8 ak.val.)

 • 2021 metų kovo 12 dieną kviečiame dalyvauti nuotoliniuose mokymuose ,,Mediacija administraciniuose ginčuose".
   
 • Nuo 2019 m. kovo 3 d. Lietuvoje taikoma teisminė mediacija administraciniuose ginčuose. 2021 m. sausio 1 d. Lietuvoje pradėta taikyti ir neteisminė administracinių ginčų mediacija. Šią paslaugą gali teikti ginčo šalims tiek Lietuvos administracinių ginčų komisijos nariai, tiek ir kiti į Lietuvos Respublikos mediatorių sąrašą įtraukti asmenys, kurie specializuosis administracinių ginčų sprendime.
   
 • Kviečiame išklausyti 8 akad. val. mokymus apie mediacijos administraciniuose ginčuose ypatumus.
   
 • Mokymai orientuoti ne tik į mediatorių, turinčių specialiųjų žinių administracinėje teisėje, kvalifikacijos tobulinimą. Tokios žinios taip pat naudingos viešojo administravimo subjektams, kuriems vykdant funkcijas dažnai tenka susidurti su administraciniais ginčais ir jų sprendimu. Taip pat žinios apie administracinių ginčų mediaciją bei jai tinkamų ginčų atranką yra naudingos Lietuvos administracinių teismų teisėjams bei jų padėjėjams.
   
 • Mokymų metu dalyviai susipažins su mediacijos administraciniuose ginčuose teisiniu reguliavimu, proceso ypatumais, vykdymo tvarka bei turės galimybę dalyvauti mediacijos administraciniame ginče simuliacijoje. Šių mokymų išklausymas padės viešojo administravimo subjektų atstovams geriau pažinti mediaciją, įvertinti šio proceso privalumus bei pasirengti dalyvavimui joje.
   
 • Mokymus veda lektorės MRU prof. dr. Agnė Tvaronavičienė ir MRU doc. dr. Salvija Mulevičienė, kurios apjungė savo jėgas tam, kad viešosios teisės specialistams padėtų tobulinti taikesnio ginčų sprendimo įgūdžius laikantis imperatyviųjų teisės normų bei nekeliant grėsmės viešajam interesui.
   
 • Už mediacijos mokymų organizavimą atsakinga Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė. Kilus klausimams kreipkitės el.paštu spokiene@mruni.eu 

Vieta

Internetinė erdvė per Zoom programą. 
Atsisiųsti Zoom programą galite čia: https://zoom.us/download  
Kaip prisijungti neturint įdiegtos Zoom programos: https://youtu.be/dYN8gPqCUKQ

Mokymų programa

PASTABOS:

Mokymai vyks nuotoliniu būdu taikant Zoom programą.
Rekomenduosime prieš mokymus įsidiegti Zoom programą. Patarimų kaip atsisiųsti ir įsidiegti programą nesunkiai rasite internete į google ar youtube paiešką įvedę užklausą ,,Kaip įsidiegti Zoom".
Nuotolinių mokymų per Zoom privalumai: geras garsas, geras lektorių ir Jūsų vaizdas, gyvas bendravimas ir diskusijų galimybė, naudojant break out room funkciją galima bus per nuotolį atlikti numatytas praktines užduotis.

PRISIJUNGIMO NUORODĄ  gausite į el.paštą, kurį nurodėte registruojantis kartu su priminimu apie mokymus ir dalomąja medžiaga likus 2-3 dienoms iki mokymų. 

Mokymuose VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS: registruojame iki 20 mokymų dalyvių. Registracijos pabaiga - susirinkus grupei arba iki 2021 kovo 5 dienos.

Su Mokymų Lab pirkimo, dalyvavimo ir pinigų grąžinimo taisyklėmis galite susipažinti ČIA.
Kaina: 100.00 €
Liko 17 vietų!

Lektoriai

Prof. dr. Agnė Tvaronavičienė

CEDR akredituota mediatorė, MRU Teisės fakulteto profesorė, daktarė. Nuo 2012 m. veda „Mediacijos pagrindų“, „Mediacijos šeimos ginčuose“, „Alternatyvaus ginčų sprendimo“ paskaitas bei seminarus lietuvių ir anglų kalbomis bakalauro ir magistro studijų studentams, užsakomuosius mokymus mediacijos temomis.

Doc. dr. Salvija Mulevičienė

Mykolo Romerio teisės mokyklos Privatinės teisės instituto docentė, Teisingumo tyrimų laboratorijos vadovė.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

VAIKO INTERESŲ APSAUGA MEDIACIJOJE
lekt. O. Intė
8 akad. val.

Nuotoliniai mokymai 100.00 €
Daugiau

ATLEIDIMAS NUO BAUDŽIAMOSIOS ATSAKOMYBĖS: PRAKTIKA, PROBLEMINIAI ASPEKTAI
doc. dr. T. Girdenis
4 ak. val.

Nuotoliniai mokymai 50.00 €
Daugiau

ŠEIMOS MEDIACIJOS YPATUMAI, KAI GINČO ŠALIŲ SANTYKIUOSE YRA SMURTO ARTIMOJE APLINKOJE POŽYMIŲ
16 akad. val.

Nuotoliniai mokymai 200.00 €
Daugiau

VAIKAS KAIP INFORMACIJOS ŠALTINIS: BENDRAVIMO SU VAIKU YPATUMAI
prof. dr. B. Kairienė
8 akad. val.

Nuotoliniai mokymai 40.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių