KAIP NUGALĖTI POKYČIŲ BAIMĘ? (Pokyčio kaip natūralaus virsmo priėmimas) (L. Daučiūnienė) (8 ak. val.)

Kartais net patys pozityviausi pokyčiai taip ir lieka gražiomis idėjomis. Kodėl vienus pasikeitimus priimame ir įgyvendiname, kitiems priešinamės? Kaip pasiekti, kad POKYČIAI BŪTŲ PRIIMAMI natūraliai, o ne kaip blogis?

  • Pasipriešinimas pokyčiams, vienas natūraliausių žmogaus elgsenos modelių, kurie mūsų protėviams padėjo išgyventi atšiauriomis sąlygomis. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje, šis smegenų įgūdis saugoti mus nuo naujo nepažįstamo, dažniau trukdo, nei padeda pasiekti norimų rezultatų.
  • Deja, evoliucijos eigoje įgytų refleksų pakeisti negalime, tačiau galime juos suprasti ir paveikti. Labai svarbu, pamatyti asmeninio elgesio dėsningumus, kurie trukdo priimti arba atvirkščiai komunikuoti pokyčius.
  • Pokyčių įgyvendinimo planas, tai tiesiausias kelias į sėkmę. Žinodami kaip suvaldyti kylančias emocijas, kada pateikti išsamią informaciją ir būti lankstesniems, pasieksite pačių geriausių rezultatų.


Apie ką?  Pokyčiai gąsdina – priėmimas šios tezės, kaip aksiomos, padeda įgyvendinti, net pačius didžiausius iššūkius. Pasipriešinimas kyla iš baimės, baimė iš asmeninės situacijos neapibrėžtumo, galėdami valdyti tai, galime suvaldyti ir pokyčius.
Kam skirta  Visiems, tiek kuriantiems pokyčius, tiek jau esantiems pokyčio procese. Rekomenduojama komandoms, prieš didelių pokyčių komunikavimą arba iškart po jo.
Tikslas  Išsiaiškinti kaip pokyčiai veikia žmogaus pasąmoninius procesus ir tas žinias panaudoti sklandžiam pokyčio įgyvendinimui.
Taikomi metodai Grupinės bei individualios užduotys ir žaidimai, pristatymai bei grįžtamasis ryšys. Teorijos ir praktikos santykis – 3:5.
Kas?  Laura Daučiūnienė - lyderystės partnerė, žmogiškųjų išteklių valdymo profesionalė, daugiau kaip 15 metų padedanti įvairioms įmonėms siekti užsibrėžtų tikslų
Į kainą įeina Seminaras, seminaro dalomoji medžiaga, kurią papildę savo užrašais vėliau galėsite naudoti kaip pokyčių valdymo planą, kavos pertraukos.
Su savimi turėti Rašymo priemonę. Numanomo trealaus pokyčio pavyzdį.

Vieta

Vilnius

Mokymų programa

1. Kas yra pokytis, sąvokos suvokimas?
2. Pokyčių priėmimo stadijos :
a. Komunikacijos.
b.  Informacijos.
c. Įgyvendinimo.
3. Pasiruošimo pokyčiui svarba.
4. Realaus pokyčių valdymo arba įgyvendinimo plano sudarymas.
5. Pokyčio pabaigos momentas.

Lektoriai

Laura Daučiūnienė

Laura Daučiūnienė turi daugiau nei 15 metų patirtį dirbant žmogiškųjų išteklių srityje. Profesinės praktikos įgijo didelėse statybinėse, gamybos ir logistikos įmonėse, turi sukaupusi gausias praktines žinias, kurias sustiprina  teorijomis, bei tyrimais. Pastaruosius 5 metus gilino savo žinias lyderystės srityje, yapč daug dirbdama su aukščiausio lygio vadovais, kaip partnerė, pasiekti aukščiausiems rezultatams.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIACIJOS SIMULIACIJA
mediatorės Indrė Korsakovienė ir Odeta Intė
4 ak.val.

Vilnius 50.00 €
Daugiau

MEDIACIJOS MOKYMAI PRADEDANTIEMS
5 temos-40 akad. val.

Vilnius 500.00 €
Daugiau

Praktiniai mokymai
VAIKO NUOMONĖS IŠKLAUSYMAS MEDIACIJOJE
5 temos-40 akad. val.

Vilnius (2023 spalio 6-7; 13-14; 21 d.) 550.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių