SĖKMĖS SCENARIJAUS SUKŪRIMAS (Strategijos sukūrimo ir įgyvendinimo planavimas) (L. Daučiūnienė) (8 ak. val.)

Dažnai žiūrime į įmones ar žmones ir suprantame, kad jie yra savo likimo šeimininkai. Tokiais norėtume būti kiekvienas, tad KĄ DARYTI, kad taptume savo gyvenimo vairuotojais, o ne vien keleiviais?

  • PIRMIAUSIAI - ar žinote kryptį? Dažnai paklausus, ar turite strategiją, t.y. planą ateičiai, atsakymas būna teigiamas, tačiau paprašius jį detalizuoti žmogus nutyla ir susimąsto, o įmonių darbuotojai vardina smulkius rutininius tikslus, arba lozungus apie augimą ar pelningumą, mažai suprasdami, apie ką tai.
  • ANTRA - ar žinote kodėl ten vykstate ir kokia jums nauda iš to? Jau seniai įrodyta, kad motyvacija yra vidinis žmogaus impulsas, dažniausiai iššaukiamas suvokus tiesioginę naudą sau. Dėl šios priežasties daugelis keliamų tikslų ir pačių gražiausių strategijų lieka neįgyvendintos.
  • TREČIA - ir ko gero svarbiausia, ar žinote kokių veiksmų reiks imtis ir kaip matuosite pasiekimus? Kuomet vadovaujamasi veiksmų planu nesvarbu, koks vėjas pučia, laivas juda nustatyta kryptimi. Veiksmų planas padeda apjungti komandą bendram tikslui, užtikrina saugumą ir sąmoningumą, nesvarbu kaip keičiasi aplinkybės.

 
Apie ką? Kaip tapti savo ateities šeimininkais, sąmoningai įvardinus siekiamus tikslus ir susiplanavus veiksmus tam pasiekti.
Kam skirta  Visiems, kas siekia patys kontroliuoti savo ateitį, o ne pasiduodi aplinkybių ir situacijų tėkmei. Tinkama tiek asmeniniam tobulėjimui, tiek verslo auginimui, ypač rekomenduojamą vadovų komandoms.
Tikslas  Išsiaiškinti galimus ateities scenarijus, nusipiešiant realistišką, tačiau iššūkius keliančią ateitį. Sukuriant aiškų ir tikslų veiksmų planą tam pasiekti.
Taikomi metodai Grupinės bei individualios užduotys ir žaidimai, pristatymai bei grįžtamasis ryšys. Teorijos ir praktikos santykis – 3 : 5.
Kas? Laura Daučiūnienė - lyderystės partnerė, žmogiškųjų išteklių valdymo profesionalė, daugiau kaip 15 metų padedanti įvairioms įmonėms siekti užsibrėžtų tikslų.
Į kainą įeina  Seminaras, seminaro dalomoji medžiaga, kurią papildę savo užrašais vėliau galėsite naudoti kaip sėkmės planavimo įrankį.
Su savimi turėti  Rašymo priemonę. Atvirumą naujovėms ir iššūkiams.

Vieta

Vilnius

Mokymų programa

1. Kokia situacija yra dabar.
2. Situacijos SWOT analizė :
a. Ko norime atsisakyti.
b. Ką norime pasilikti.
3. Fantastinės ateities scenarijaus sukūrimas.
4. Realistiško scenarijaus sukūrimas.

5. Scenarijaus įgyvendinimo planas:
a. Kokių veiksmų imsitės?
b. Veiksmų eiliškumas.
6. Kaip matuosite pasiekimus?
7. Pergalių šventimas.

Lektoriai

Laura Daučiūnienė

Laura Daučiūnienė turi daugiau nei 15 metų patirtį dirbant žmogiškųjų išteklių srityje. Profesinės praktikos įgijo didelėse statybinėse, gamybos ir logistikos įmonėse, turi sukaupusi gausias praktines žinias, kurias sustiprina  teorijomis, bei tyrimais. Pastaruosius 5 metus gilino savo žinias lyderystės srityje, yapč daug dirbdama su aukščiausio lygio vadovais, kaip partnerė, pasiekti aukščiausiems rezultatams.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių