TIESIOGINĖ RINKODARA PAGAL ES BENDRĄJĮ DUOMENŲ APSAUGOS REGLAMENTĄ (prof. dr. Darius Štitilis) (5 akad. val.)

 • Gegužės 29 dieną (penktadienį) kviečiame į prof. dr Dariaus Štitilio (5 ak. val. trukmės) nuotolinius mokymus ,,Tiesioginė rinkodara pagal ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamentą (BDAR)"
   
 • 2018 m. gegužės 25 d. pradėtame taikyti ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679 (BDAR) lyginant su iki tol galiojusiu asmens duomenų apsaugos režimu, nustatyta daug pakeitimų, naujovių ir reikalavimų - taip pat ir tiesioginės rinkodaros taikymui.

  SEMINARO METU SUŽINOSITE:
   
 • Kokie veiksmai laikomi tiesiogine rinkodara ir kas – ne. Pavyzdžiai.
 • Kokie teisės aktai reglamentuoja tiesioginę rinkodarą? Naujausi pakeitimai, įsigalioję 2020 m. Numatytos sankcijos.
 • Kokiais atvejais tiesioginė rinkodara galima su sutikimu ir be sutikimo (OPT-IN ir OPT-OUT)? Praktiniai pavyzdžiai.
 • Kaip gauti galiojantį tiesioginės rinkodaros sutikimą. Pagrindinės sąlygos, kurias turi tenkinti sutikimas. Sutikimo valdymo procesas.
 • Profiliavimas ir tiesioginė rinkodara: ką reikia žinoti? Pavyzdžiai su slapukų panaudojimu ir pan.
 • Tiesioginės rinkodaros sutikimų saugojimas. Iki BDAR gautų sutikimų naudojimo galimybės.
 • Kaip užtikrinti teisėtą pasiūlymų siuntimą el. paštu be klientų/vartotojų sutikimų (OPT-OUT)? Kokias sąlygas reikia tenkinti? Daromos klaidos.
 • Tiesioginės rinkodaros aprašymas sutikimo sąlygose, interneto svetainėse skelbiamose privatumo politikose, vidiniuose dokumentuose. Konkrečios rekomendacijos ir pavydžiai.
 • Ar galima kontaktus (pvz., telefono numerius, el. pašto adresus) tiesioginei rinkodarai rinkti iš viešai prieinamų šaltinių?
 • Tiesioginė rinkodara juridinių asmenų atžvilgiu – teisėta ar ne?
 • Kaip taikyti BDAR vykdant tiesioginę rinkodarą panaudojant socialinius tinklus ir pan. priemones? Reikalavimai pakartotinei rinkodarai (remarketingui).
 • Kaip tinkamai įforminti santykius su tiesioginės rinkodaros kompanijomis – duomenų tvarkytojais? Nauja besiformuojanti praktika dėl duomenų tvarkymo sutarčių.
 • Sankcijos už tiesioginės rinkodaros pažeidimus. Aktualios teismų praktikos pristatymas.

   
 •  Darius Štitilis - Mykolo Romerio universiteto profesorius, Kibernetinio saugumo valdymo studijų programos vadovas, turi ilgametę praktinio darbo patirtį IT teisės srityje, yra dirbęs tarptautinėse advokatų kontorose, tarptautinėse verslo įmonėse. D. Štitilis yra publikavęs beveik 50 mokslinių straipsnių Lietuvos ir tarptautiniuose mokslo leidiniuose IT teisės, asmens duomenų apsaugos bei kibernetinio saugumo temomis, keleto mokslo monografijų, vadovėlių bei mokomųjų leidinių autorius ar bendraautorius. Nuo 2015 m. iki 2017 m. kovo mėn. vadovavo moksliniam projektui, kurio pagrindinis rezultatas – sukurtas Lietuvos kibernetinio saugumo strategijos modelis.
   
 • Mykolo Romerio universitetas Lietuvos advokatūros sprendimu šiuo metu yra akredituotas vykdyti Advokatūros pripažįstamus mokymus advokatams bei advokatų padėjėjams.

Vieta

Internetinė erdvė. Visiems užsiregistravusiems ir už mokymus apmokėjusiems dalyviams ne vėliau nei gegužės  27 dieną atsiųsime aiškią ir detalią prisijungimo instrukciją. Jokios papildomos programinės įrangos įsidiegti nereikia. Tiesiog reikia turėti kompiuterį, internetą (Chrome arba Firefox naršykles) ir paspausti ant atsiųstos nuorodos.
 

Mokymų programa

PASTABOS:

Už  mokymų organizavimą atsakinga Ekspertinės veiklos ir mokymų skyriaus vadovė dr. Indrė Špokienė.
Kilus klausimams kreipkitės spokiene@mruni.eu 

DĖMESIO: Už šiuos mokymus prašome apmokėti tiesiogiai iš karto per paysera sistemą arba jeigu norite apmokėti bankiniu pavedimu, būtinai atsiųskite adresu spokiene@mruni.eu  atlikto pavedimo kopiją.

Registracijos pabaiga -  gegužės  25 diena (dalyvių skaičius ribotas).

Mokymų dalyviams bus atsiųsta DALOMOJI MEDŽIAGA ir mokymų PAŽYMĖJIMAI.

Lektoriai

Prof. dr. Darius Štitilis

Prof. dr. Darius Štitilis - Ekonomikos ir verslo fakulteto profesorius.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

INOVATYVŪS METODAI DIRBANT SU VYRESNIO AMŽIAUS KLIENTAIS
prof. dr. I. Žemaitaitytė
8 akad. val.

Vilnius 40.00 €
Daugiau

TĖVŲ VALDŽIOS IR VAIKO TEISIŲ SANTYKIS: ĮGYVENDINIMO PROBLEMOS
prof. dr. B. Kairienė
8 akad. val.

Didlaukio g. 55, Vilnius 40.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių