ŠEIMOS MEDIACIJOS PROBLEMATIKA (SUPERVIZIJA) (Lektorė O. Intė ir prof. dr. J.Sondaitė) (8 akad. val.)

  • Birželio 8 dieną MRU Mediacijos mokykla kviečia į mokymus ,,Šeimos mediacijos problematika (supervizija)". Mokymus ves - prof. dr. Jolanta Sondaitė ir šeimos mediatorė Odeta Intė.
     
  • Dr. Jolanta Sondaitė yra Mykolo Romerio universiteto Psichologijos instituto profesorė, nuo 2002 m. dėsto dalykus, susijusius su mediacija, derybomis. Nuo 2012 m. yra Tarpvalstybiniu šeimos mediatorių tinklo narė (Network of Cross-Border Family Mediators), reguliariai dalyvaujanti šio tinklo organizuojamuose mediacijos mokymuose ir supervizijose. Nuo 2012 m. atlikinėjo mediacijas šeimos ginčuose Vilniaus miesto savivaldybės administracijos vaiko teisiu apsaugos skyriuje, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje. Yra atlikinėjusi tarpvalstybinę šeimos mediaciją Vokietijoje (2013 m.) ir Belgijoje (2017 m). Nuo 2014 m. yra Vilniaus komercinio arbitražo teismo mediatorė. Nuolat rašo mokslines publikacijas ir skaito pranešimus konferencijose konfliiktų ir mediacijos tema. Yra vedusi daug mokymu mediacijos, konfliktų, streso valdymo klausimais (virš 300 val.). 2015 m. vede teisėjų ir teisėjų padėjėjų mokymus mediacijos tema. Nuo 2016 m yra teismo mediatorė besispecializuojanti šeimos ginčų sprendime.
     
  • Odeta Intė - Mykolo Romerio universiteto Privatinės teises instituto doktorante. Turinti daugiau kaip 20 metu darbo vaiko teisių apsaugos ir šeimos teisės srityje. Nuo 2008 m. yra įtraukta į teismo mediatorių sąrašą ir vykdo teisminę mediaciją; nuo 2010 m. priklauso tarptautiniam mediatorių tinklui ir teikia mediacijos paslaugas tarptautinį elementą turinčiuose šeimos ginčuose. Nuo 2016 m. birželio mėn. yra įtraukta į Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos neteisminio taikinamojo tarpininkavimo paslaugas teikiančių mediatorių sąrašą. Tarptautinės organizacijos MiKK, vienijančios įrvairių šalių mediatorius bei teikiančios mediacijos paslaugas, narė. Nuo 2017 m. aktyviai teikianti neteisminės mediacijos paslaugas savivaldybėse.
    Specializacija – šeimos ginčų taikus sprendimas, mediacija ugdymo įstaigose.

Vieta


Didlaukio g. 55, Vilnius 08303

Mokymų programa

Kaina: 100.00 €
Liko 7 vietos!

Lektoriai

Lektorė Odeta Intė

Mykolo Romerio universiteto Privatinės teises instituto doktorantė. Daugiau, kaip 15 metų darbo patirties  vaiko teisių apsaugos ir šeimos teisės srityje, vykdo teisminę mediaciją, priklauso tarptautiniam mediatorių tinklui ir teikia mediacijos paslaugas tarptautinį elementą turinčiuose šeimos ginčuose.

Prof. dr. Jolanta Sondaitė

Mykolo Romerio universiteto Psichologijos instituto profesorė, dėsto dalykus, susijusius su mediacija, derybomis, Tarpvalstybinių šeimos mediatorių tinklo narė, Vilniaus komercinio arbitražo teismo mediatorė.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ PATIRIAMI STRESAI IR JŲ PREVENCIJA
prof. dr. V. Gudžinskienė
8 akad. val.

Vilnius 40.00 €
Daugiau

MEDIACIJOS BAUDŽIAMOJOJE JUSTICIJOJE TAKTIKA
pažengusiems 8 akad. val.
doc. dr. R. Uscila

Vilnius 100.00 €
Daugiau

PALIATYVIOS SLAUGOS IR SOCIALINĖS PAGALBOS POREIKIAI IR IŠŠŪKIAI
doc. dr. A. Petrauskienė
8 akad. val.

Vilnius 40.00 €
Daugiau

DARBO SANTYKIŲ YPATUMAI
prof.dr. V. Mačiulaitis
5 akad.val

Vilnius 45.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių