SOCIALINIŲ PROJEKTŲ RENGIMAS IR ĮGYVENDINIMAS (doc. dr. J. Pivorienė) (8 arba 16 akad. val.)

  • Mokymų tikslas - supažindinti su projektų rengimo ir įgyvendinimo metodika ir jos taikymu rengiant, įgyvendinant ir vertinant projektus socialines paslaugas teikiančiose įstaigose.
  • Mokymų pabaigoje besimokantieji žinos metodologinius socialinių projektų rengimo ir įgyvendinimo reikalavimus, gebės juos taikyti praktikoje, rengiant socialinio projekto planą.
  • Taikomi metodai: teorinės medžiagos pristatymas, praktinių įgūdžių ugdymas dirbant grupėse, individualaus socialinio projekto rengimas. Mokymų turinys: Projekto samprata ir jų klasifikacija. Projekto procesas: inicijavimas, planavimas, įgyvendinimas, užbaigimas, įvertinimas. Projekto inicijavimas. Projekto idėjos generavimas ir tikslinimas: problemos apibrėžimas ir jos apimčių nustatymas, tikslinės grupės apibrėžimas ir jos apimčių nustatymas, poreikiai ir jų nustatymo metodika, paslaugų pobūdžio nustatymas. Projekto planavimas. Projekto planavimas ir bendrieji planavimo principai. Projekto turinio planavimas ir detalizavimas. Kalendorinis planavimas. Išteklių ir atsakomybės planavimas. Galimybių ir grėsmių analizė. Galutinio plano tvirtinimas. Projekto įgyvendinimas. Rizikos nustatymas. Kokybės valdymas. Projekto parengimas baigai, projekto uždarymas. Monitoringas. Projekto proceso, rezultatų, poveikio, produkto, kainos vertinimas. Projekto ataskaitų rengimas ir teikimas.Žmogiškieji ištekliai. Projekto vadovo vaidmuo ir funkcijos. Projekto komandos sudarymas ir valdymas. Suinteresuotųjų šalių valdymas. Projekto integravimas organizacijoje. Projekto atitikimas organizacijos misijai, vizijai, strateginiams tikslams.
 
  • Kaina: priklausomai nuo pasirinktos trukmės ir grupės dydžio. Dėl kainų grupėms teirautis el. paštu: kursai@mruni.eu

Vieta

Mokymų programa

Lektoriai

Doc. dr. Jolanta Pivorienė

Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto docentė.

Prenumeruoti naujienlaiškį:

Artimiausi mokymai

MEDIACIJOS MOKYMAI PRADEDANTIEMS
spalio 23, 30, lapkričio 6, 13, 20 d.
5 temos-40 akad. val.

Vilnius arba jei bus draudžiami renginiai - nuotoliniai per Zoom 450.00 €
Daugiau

Patyrę dėstytojai

Vidutinė dėstytojo patirtis yra 10 metų

Kokybiški mokymai

Vidutinis mokymų įvertinimas yra 9/10

Didelis pasirinkimas

Net 10 skirtingų mokymų krypčių